Eesti,Läti ja Leedu muusikat tutvustav The Baltic Scene viib bändid Baltikumi tuurile

21. november, 2013

Detsembri esimesel nädalavahetusel esinevad I Wear*Experiment Eestist, Carnival Youth Lätist ja Without Letters Leedust Tallinnas, Riias ja Vilniuses Balti riikide muusikat populariseeriva platvormi The Baltic Scene nimelisel kontserttuuril.

 

5.-7.detsembrini toimuv Baltikumi ülene tuur on algus sündmustesarjale, mis hakkab toimuma neli korda aastas ühe nädalavahetuse jooksul kolmes Baltikumi pealinnas kaasates iga kord ühe aktuaalse ja põneva muusika kollektiivi nii Eestist,Lätist kui Leedust.

“The Baltic Scene tegevused said alguse veidi üle aasta tagasi, kui hakkasin igapäevaselt Baltikumi muusika uudiseid blogipostitustena jagama. 2012. aasta septembris algasid Eestis Raadio2s ja Läti raadiokanalis 101.lv naaberriikide muusikat tutvustavad saate rubriigid ning selle aasta 31.mail valmis inglise keelne veebiajakiri aadressil www.thebalticscene.eu. Ma olen tõesti väga õnnelik, et The Baltic Scene tegevused nii kiiresti ja orgaaniliselt arenevad ja ma loodan , et 5.detsembril on Sinlinnus palju eestlasi tutvumas ja kaasa elamas meie oma regiooni suurepärasele talendile!” kommenteerib The Baltic Scene eestvedaja Natalie Mets

The Baltic Scene tuuride kaudu soovitakse elavdada Balti riikide muusika artistide omavahelist suhtlust ning suurendada muusikapubliku teadlikkust naaberriikide kirevast muusikaväljast.

Tallinna kontsert toimub klubis Sinilind 5.detsembril, uksed avatakse kell 21:00 ning pileti hind on 5€.

Eesti avangardistlik-elektroonilise muusika band I Wear*Experiment
www.facebook.com/iwearexperiment
http://www.youtube.com/watch?v=xjINhK7oRu0

Leedu eklektilise-kitarrimuusika bänd Without Letters:
https://www.facebook.com/WithoutLetters
http://www.youtube.com/watch?v=OywthaxM7YM

Läti alternatiiv-ja indiemuusika bänd Carnival Youth
https://www.facebook.com/CarnivalYouth
http://www.youtube.com/watch?v=w7J2uq6Q5bk

The Baltic Scene tuur:
5.12 Tallinn,Sinilind
6.12 Riia, Kanepes Kulturs Centrs
7.12 Vilnius, Kablys

Jälgi uudiseid tuuril kaasategevate artistide ja teiste Baltikumi muusike kohta:
www.thebalticscene.eu
www.facebook.com/thebalticscene