Eestisse saabub vaid maikuuks Põhjamaade omanäoline rõiva- ja ehtedisain

28. aprill, 2011

altAlates 2. maist on kõigil võimalik Tallinnas Hopneri majas, Raekoja plats 18 tutvuda ja osta 14 Põhjamaade ainulaadse, keskkonnasõbraliku ja uuendusmeelse disainibrändi loomingut.

Eestisse tulevad Põhjala ehte- ja rõivabrändid: A&C, Camilla Wellton, Christina Ledang, De Sade by Mads, Helicopter, IVANAhelsinki, KAKSITVÅ, Katvig, Lotta Djossou, NOIR, Revery, Sonja Bent, Tiia Vanhatapio, titiMadam.

Põhjamaade disainerite pop-up poe stiilis näitusmüük on osa suuremast üritusest, Nordic Look – Põhjamaade disain kuu. Lisaks näitusmüügile on 2.-29. maini kõigil huvilistel võimalik külastada keskkonnasõbralikule tootmisele ja uuenduslikkusele keskenduvaid seminare, fotonäitusi, esitlusi. Pop-up poodi täiendab kohvikunurk, mille eest kannab hoolt Amps. Disainisilla Eestiga loob Nu Nordik, kes samuti osaleb Nordic Look’i pop-up poes.

Nordic Look toob esile Põhjamaade ja Eesti disaini ühisosa, kitsaskohad ja koostöövõimalused, kuidas muuta tootmine säästlikumaks. Kuidas luua ühist disainiruumi Läänemere piirkonnas, säilitades isikupära ja loomingulise vabaduse.

Korraldajad: Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindus Eestis koos kõigi Põhjamaade saatkondadega Tallinnas ja Islandi saatkonnaga Helsingis; Soome Instituut ja Taani Kultuuri Instituut. Üritus on osa Tallinn 2011 programmist.

Aeg: 2.-29. mai 2011 iga päev kell 10-19
Koht: Hopneri maja (endine Matkamaja), Raekoja plats 18, Tallinn

Disainerite ja ürituste tutvustus: www.nordiclook.ee