Eestit esindab globaalsel Creative Business Cupil Myceen

20. mai, 2022

Eestit saab sel aastal Creative Business Cup Global Finals 2022 esindada ja tutvustada oma ideed rahvusvahelistele investoritele Myceen, kes loob seenemütseelil põhinevat materjali , mida saab kasutada ehituses ning teeb sellest materjalist ka vahvaid disaine. Finaal toimub 27-28.juunil 2022 Kopenhaagenis. Palju õnne!

Myceen sai ka eriauhinna Tartu Loomemajanduskeskuselt – neli  koolitust ja kaks erakonsultatsiooni ning pääsu StartupDay finaali oma ideed tutvustama.

Palju tähelepanu ja lausa kaks eriaauhinda – EBSilt  3 EAP väärtuses sobiva kursuse ning neli  koolitust ja kaks erakonsultatsiooni Tallinna Loomeinkubaatorilt  – pälvis Low imPack, kes lahendab tekstiilijäätmete probleemi muutes need pakkematerjalideks.

Prototroni auhinna, pääsu 50 parima hulka pälvis Easyref, kes lahendab klientide tagasiside andmise probleemi.

Eelmisel aastl toimus koroona tõttu kahe aasta võitlus korraga ja globaalse Creative Business Cup 2020 aasta võitjaks pälviti  Eestit esindav uudset pakkematerjali loov RAIKU, kes toodab puidujäätmetest pakkematerjali, asendamaks suuri keskkonnaprobleeme tekitavat mullikilet. 

Meie 2021. aasta esindaja, Edumus,  kes aitab töötavatel spetsialistidel panustada Eesti noorte haridusse, jõudis poolfinaali 13 parema ettevõtte hulka. 

Loov Eesti on Creative Business Cupi esindaja Eestis aastast 2012.

Fotod Brait Pilvik