Ekspordiinkubaator pakub tuge väikeettevõtjaile

21. mai, 2012

MIKevad on parim aeg panna idee idanema ja ettevõte kasvama. Eksporditegevus on see, mis tugevdab ettevõtet tervikuna, sest ekspordi eeldusena on sageli vaja endal kasvada, luua kõrgemat lisandväärtust ja tegelda tootearendusega.


Marketingi Instituut on loonud spetsiaalse tugisüsteemi väikeettevõtetele, kes soovivad alustada ekspordiga või on tegemas oma esimesi arglikke samme selles suunas. Ühe aasta jooksul aidatakse planeerida eksporditegevusi, antakse iganädalaselt nõu ja aidatakse otsida vastuseid tekkinud küsimustele, osaletakse kontaktüritustel ja käiakse õppereisidel. Tegevus toimub inglise keeles ja rahvusvusvaheliste nõustajate juhendamisel. Ekspordiinkubaator aitab suunata ettevõtjaid eksporditeel mööda takistustest, mida on võimalik vältida.

Ekspordiinkubaator on suunatud väikeettevõtetele, kelle töötajate arv on kuni 20 ning kes soovivad alustada ekspordiga või on omal käel ekspordiga alustada püüdnud. Eeldame, et ettevõttel on olemas ekspordiks sobiv toode ning arusaamine võimalikust ärimudelist.

Uuri lisa Marketingi Instituudist