ENTRUM ESITLEB: Kutse EBS Junior Management School simulatsioonimängule 22. jaanuaril

19. jaanuar, 2011
altKui unistad oma firma rajamisest siis alusta ettevalmistustega juba täna! Osale EBSi majandusmängus, pane oma oskused proovile ja õpi midagi tõepoolest kasulikku.

EBSi simulatsioonimäng käib lihtsalt. Sina lood oma virtuaalse firma ja juhid seda. EBSi poolt on parimad õppejõud, kes jagavad Sulle õpetusi, kuidas ettevõtet arendada ning saada edukaks juhiks.

Võistlus on mõeldud kõigile 11. ja 12. klassi õpilastele vanuses 16-19. Osavõtt on võistkondlik, 3-4 liikmelised meeskonnad esindavad konkureerivate ettevõtete juhtkondi ning peavad langetama juhtimisotsuseid. Neid otsuseid hinnatakse ja analüüsitakse simulatsioonimängu mudeli alusel. Mängule saab kaasa elada ka E24 vahendusel, kus näeb vahetulemusi koos professionaalsete majandusanalüütikute kommentaaridega.

EBS Junior Management School toimub viiel järjestikusel nädalavahetusel, alustades 22. jaanuarist. Mäng toimub EBSi hoones, aadressil A.Lauteri 3, Tallinn. Kõige edukama ettevõtte juhte ootab mängu lõpus vääriline auhind, aga kogemuse võrra rikkamaks saavad kindlasti kõik mängus osalejad.

Kui soovid saada uusi teadmisi ja praktilisi kogemusi, siis koosta oma võistkond ja registreeru EBSi kodulehel. Samast leiad ka põhjalikuma ülevaate simulatsioonimängust ja kontaktid juhuks, kui soovid küsida lisainfot.