Entrum otsib külalismentoreid

09. veebruar, 2011

altEttevõtlikkuse arendamisele suunatud programm Entrum ootab oma meeskonda vabatahtlikke külalismentoreid, kes oleksid noortele nõuga ja jõuga abiks nende projektiideede elluviimisel.


Üleskutse puudutab kõiki ettevõtlikke inimesi üle Eesti, kes hoolivad meie noorte ja seeläbi kogu Eesti tulevikust. 2010/2011 õppeaastal on Entrum programmi fookuses Ida-Virumaa. Koos ettevõtlike noortega keskendume just selle regiooni majandus-, sotsiaal- ja kultuurikeskkonna parandamisele.

Käesolevaks ajaks on programmi tegevused jõudnud nii kaugele, et projektis osalevad noored otsivad oma projektidele vabatahtlikke külalismentoreid. Entrumi programmis löövad kaasa mitmed vabatahtlikud, sh Entrumi patroonid Gerd Kanter, Vladimir Tšerdakov, Ilmar Raag, Tanja Mihhailova, Helen Sildna.

Loomemajanduse labori põhimentor Kaire Jakobson otsib mentoreid loomingulistele projektile, et mõjutada noorte tulevikku just Ida-Virumaa piirkonnas. Kaire aitab mõelda ja selgitada, et asi mõlemale poolele põnev oleks. Kuna järgmisel nädalalõpul oleks juba väljasõit Jõhvi, palume kiiresti kirjutada tuneyourinput@netscape.net, tel. +372 55 919 647.

Lisainfo projekti ja programmide kohta www.entrum.ee