ERKI Moeshow 2012 ootab värskeid kavandeid!

24. veebruar, 2012

erki_moeshow_2011_9_foto_-_Artur_SadovskiHaarake kätte riidekriit ja teritage oma käärid, varsti avaneb ERKI Moeshow  kavandite konkurss!


Oodatud on on kõige metsikumad disainifantaasiad nii kodumaistelt kui välismaistelt autoritelt, tuntud ja tundmata moeloojatelt.

ERKI Moeshow sai alguse mitukümend aastat tagasi, kui tollase Kunstiinstituudi tudengid otsustasid korraldama hakata moedemonstratsioone, mis oma mässumeelsuse ja avangardsusega teeksid silmad ette kõigile teistele toonastele moeshowdele. Nüüdseks, 2012.aastaks, on ERKI moeshow’st saanud iga-aastane suursündmus, kus noored moedisaini talendid saavad võimaluse oma kollektsioone esitada.

2012. aasta on ERKI Moeshow on löönud käed selliste moeüritustega nagu Moelennuk ja MoeP.A.R.K, andes võimaluse mõlema ürituse võidukollektsioonidel teha etteaste just ERKI moeshow’l. Moelennuk toimub juba 17.veebruaril Bekkeri sadamas ning MoeP.A.R.K 17. märtsil Paides.

Kavandeid ERKI Moeshow’le saab esitada 12.aprillini ning konkurss kulmineerub mai lõpus toimuva suurejoonelise moeetendusega. Konkursi täpsemad reeglid aadressil erki.artun.ee.