ERKI Moeshow avab varsti konkursi

04. veebruar, 2014

ERKI logo-veebruarEesti Kunstiakadeemia suursündmus ERKI Moeshow läheneb kindlal sammul ning juba praegu on tema kõikenägev silm otsimas andekaid talente, keda kandideerima õhutada. Selleks, et oma loomingut suurel laval presenteerida, tuleb noortel oma ideed esmalt žüriile esitada. Konkurss avaneb märtsikuu alguses.

ERKI Moeshow on staažikaim Eestis jätkuvalt tegutsev moedemonstratsioon, mis sai alguse kaheksakümnendate alguses Eesti Riikliku Kunstiinstituudi tudengite algatusel. Tol ajal leevendati selle etendusega peaasjalikult ühiskonnas valitsevaid pingeid. Läbi aegade on toodud lavale üha kvaliteetsemaid kollektsioone. Praeguseks on iga-aastasest ERKI Moeshowst kujunenud noortele moehuvilistele üks oodatuim sündmus, kus põnevaid rõivakonstruktsioone ja läbitöötatud disaini publiku silme ette tuua ning omavahel mõõtu võtta.

ERKI­ Moeshow peakorraldaja Piret Mägi sõnul on ERKI Moeshow osalejatele väga ambitsioonikas sündmus. Ta lisab: “Samuti on see hea proovikivi – vaid nutikamad suudavad laveerida fantaasiarikkuse, unikaalsuse ning kaasaja nõudmiste vahel nii, et nende ideed ei kaoks keskpärasuse massi. Ja meie meeskond teeb endast kõik, et kokku tuleks žürii, kes valib konkursitöödest välja erilisimad kollektsioonid.”

Kavandeid oodatakse 10.-28. märtsil Eesti Kunstiakadeemiasse.

Lisainfo ning reglement ERKI Moeshow kodulehel www.erki.artun.eeja Facebookis https://www.facebook.com/ERKIMoeshow