ERKI Moeshow ootab kavandeid

03. märts, 2014

erki 201410. märtsist ootab Eesti Kunstiakadeemia iga-aastane suursündmus ERKI Moeshow teie fantaasiarikkaid kavandeid nii kodu- kui välismaalt, et need märtsi lõpul maineka žürii kriitilise pilgu ette jõuaksid.  

ERKI Moeshow on pikima ajalooga moedemosntratsioon Eestis, kust 32 aasta jooksul on tuule tiibadesse saanud nii mõnigi oma ala tipptegija, nende seas: Lilli Jahilo, Reet Aus, Aldo Järvsoo, Kirill Safonov, Xenia Joost ja paljud teised. ERKI Moeshow annab noorele moeloojale võimaluse laval näidata piiritut loomingulisust, millega kaasneb hulk kogemusi ning uusi võimalusi. ERKI Moeshow korraldustiim annab omaltpoolt  kõik, et ERKI lavale pääsenud noortele moeloojatele uksi avada. ERKI Moeshow kauaaegne korraldaja Piret Märgi lisab: ,,ERKI Moeshow pressitiim töötab täistuuridel, et viia sõna meie noortest talentidest üha kiiremini kaugemale ning järjest kõrgemale. Me anname endast kõik, et noored saaks tegeleda moeloominguga – meie teeme ürituse, kajastused ja ehk ka üha kasvavad ambitsioonid oma lemmiktegevusega üha süviti minna.”

Konkurss avaneb 10. märtsil. Kavandeid oodatakse Eesti Kunstiakadeemia valvelauda aadressil Estonia pst 7, 10145 Tallinn, märgusõnaga ,,ERKI Moeshow 2014”.Kavandite esitamise tähtaeg on 28. märtsil kell 16:00.

Reglement ja lisainfo ERKI Moeshow kodulehel erki.artun.ee ja Facebookis https://www.facebook.com/ERKIMoeshow.

Parimatest parimad pääsevad oma loomingut demostreerima lavale 24. mail.