ESA ettevõtlusinkubaatorid kutsuvad ambitsioonikaid äriideid ja meeskondi liituma uue inkubatsiooniprogrammiga

02. aprill, 2012

esa_logo_v_190pxESA Tallinna ettevõtlusinkubaatorid kutsuvad ambitsioonikaid äriideid ja meeskondi liituma uuenenud inkubatsiooniprogrammiga. Oodatud on eelistatult disaini, arhitektuuri, sisutööstuse ja audiovisuaalvaldkondades tegutsevad start-up’id, kelle stardi kiirendamiseks ja arengu võimendamiseks on inkubaatoril pakkuda varasemast palju laiemaid võimalusi – alates praktilistest müügitehnikate arendamise treeningutest kuni ärimentorite võrgustiku ja ettevõttele kättesaadavaks tehtava ekspordigrandini.


„Kui sul on särav äriidee ning otsid tuge ja innustust selle elluviimisel, samas on sul hulgaliselt küsimusi alates sellest, kuidas seada sisse ettevõtte raamatupidamine kuni selleni, milline võiks olla nõudlus Sinu toote järele Hiina turul, siis tule inkubaatorisse! Inkubaatori liikmena saad personaalse ettevõtluskonsultandi, sul on võimalus osaleda praktilistes töötubades, kasutada kogenud ärimentorite ja erialaekspertide nõu ettevõtte sõlmprobleemide lahendamisel ning isegi taotleda reaalset rahalist tuge ekspordiks. Aitame sul hoogsalt startida,“ sõnab ESA inkubatsioonijuht Mart Brauer.

Juba mai alguses algab inkubaatoris kuuepäevane praktiline ettevõtluskoolitus „Stardist eduni“, mida viib läbi kogenud ärikonsultant ja ettevõtluse õppejõud Indrek Maripuu. „Koolituse läbimine loob osalejatele kõik eeldused kiireks ja edukaks stardiks, kuna erinevate ärimudelite testimine ja lõpuks selle õige leidmine on ettevõtte stardifaasi kõige olulisem komponent,“ lisab Mart Brauer.

Kõik kuni 20. aprillini saadetud liitumisavaldused osalevad nutikaima äriidee valimisel. žürii hääletusel nutikaimaks äriideeks valitud idee autor/meeskond saab osaleda ettevõtluskoolitusel „Stardist eduni“ tasuta.

 

Mis on inkubatsioon ja kuidas liituda? Loe ESA veebilehelt: esa.ee/inkubatsioon.

Vaata lisa koolituse kohta esa.ee/ettevotluskoolitus.