Esita oma äriidee Ajujahile!

24. oktoober, 2012

aj_logoAjujaht ootab lähenevatele äriideede voistlustele Tallinnas ja Tartus osalejaid. Teretulnud on Ajujahi põhivõistlusele ka loomevaldkonna ideed, keda toetavad eksperdid ja mentorid Ajujahi toetajatest ja koostööpartneritest, sh. Loov Eesti, Tallinna Ettevotlusinkubaatorid, Tartu Loomemajanduskeskus, Kultuurikatel.

Ajujaht on Eesti suurim ettevotluskonkurss noortele, kus 500 ideed kandideerivad 50 000 eurole. Oktoobris algab koigile avatud koolitusprogramm, kus opetatakse oma äriideed kirjeldama ja viimistlema ning auditooriumi ees esitlema.

Ajujahi koolitusprogrammi ideede esitlusel võid võita 300 eurot ja pääseda otse konkursi 100 parema idee hulka! Rahalisi auhindu jagub ka teise ja kolmanda koha väärilistele ideedele. Valmista ette 1- ja 3-minutilised välkesitlused oma idee kohta ja registreeri end siin: http://www.ajujaht.ee/suendmused


Paralleelselt saab 10. septembrist kuni 18. novembrini esitada ideid konkursil osalemiseks aadressil www.ajujaht.ee. Koikide esitatud ideede hulgast valitakse välja 100 parimat, mille taga seisvatel tiimidel avaneb voimalus esitleda oma äriideed žürii ees. Esimese 100 hulka pääseb ka 3-4 novembril toimuva tootearenduse-nädalalõpu TeamLab võidumeeskond.

Nende hulgast valitakse välja 25 meeskonda, kes pääsevad osalema detsembrist märtsini kestvas Ajujahi arenguprogrammis. Seal saavad tiimid pohjalikke teadmisi ärimudeli viimistlemisest, tootearendusest ja turundusest. Arenguprogrammi lopus selguvad 10 poolfinalisti ning seejärel 6 finalisti, kes end asjatundliku, kuid karmi žürii ees proovile saavad panna.

Ajujahi konkursist jouab ETV ekraanile 8-osaline saatesari. Ajujahi voitja selgub 2. mail otseülekandes ETV ekraanilt, pidulikul finaalgalal.