Esita oma töö Tartu noore kunsti oksjonile!

22. august, 2017

5. oktoober 2017 toimub Tartu Loomemajanduskeskuse saalis (Kalevi 17) ja Osta.ee portaalis seitsmeteistkümnes Tartu noore kunsti oksjon. Oksjonile saab esitada töid kuni 30. augustini SIIN.

Oksjonile võetakse teoseid kuni 40-aastastelt kunstnikelt. Teemale, tehnikale ja meediumile piiranguid ei ole, kuid üks kunstnik võib oksjonile esitada kuni kolm tööd.

Korraldajad eeldavad töödelt head kunstilist taset, isikupärast käekirja ja huvitavat ideed, tööde korraliku vormistust ning oksjoni tehnilistest nõuetest kinnipidamist. Oksjonile esitavate tööde lubatud maksimummõõdud on 2,2 x 1,5 või 1,5 x 2,2 m.

Kõigi esitatud teoste hulgast valib professionaalidest ja kunstisõpradest koosnev komisjon välja teosed nii oksjoni näitusele, kataloogi kui ka 5. oktoobril toimuvale enampakkumisele.

Välja valitud tööd tuleb kunstnikel Tallinnas või Tartus kohale tuua ajavahemikus 9.–10. september 2017.

Oksjonil osalemise tingimused asuvad SIIN. Registreerimisvorm kunstiteoste esitamiseks kevadisele noore kunsti oksjonile on avatud 30. augustini SIIN.

Tartu noore kunsti oksjon toimub Tartu Loomemajanduskeskuse algatusel igal kevadel ja sügisel juba alates 2009. aastast. See on noorte kunstnike loomingu tutvustamisele ja müügile pühendunud kunstioksjon, mis pakub põnevat ja head kunsti nii algajale kunstiostjale kui ka pühendunud kollektsionäärile.