Esitle oma toodangut Tartu Ärinõuandla inspiratsioonikonverentsil!

07. august, 2013

Tartu Ärinõuandla korraldab *26. septembril AHHAA keskuses Inspiratsioonikonverentsi „Silmad särama ja tegudele, igatahes!“* mis on pühendatud meie 20. aastapäevale. Huvitava vahepalana oleme planeerinud korraldada põneva *„mininäituse“ meie klientide toodangute presenteerimiseks. Selle tarbeks paneme konverentsisaali kõrvale ja vahetusse lähedusse püsti näituseplatsi, mida külastajatel on võimalik konverentsi eelselt ja pauside ajal uudistada.

Konverentsi kandev idee on inimeste inspireerimine ning seda aitavad meil teostada mitmed tuntud ja tunnustatud inimesed väga erinevatest eluvaldkondadest (vt manuses on konverentsi esialgne kava).

On muidugi selge, et paljude tooteid ei ole väga lihtsasti võimalik lauale asetada või isegi käega katsuda, kuid ka selle peale on mõeldud. Sarnaste ettevõtmiste presenteerimiseks kasutame pildimaterjali koos asjakohase informatsiooniga, mis kuvatakse auditooriumi seinale.

Seega, kes sooviksid enda toodangut Inspiratsioonikonverentsil esitleda andke sellest teada hiljemalt *16. augustiks* Asso Uibole. Palun märkige ka ära, mida Te konkreetselt presenteerida sooviksite/nõustuksite ning kuidas Te seda teha sooviksite.

P.S – kui kõik läheb plaanipäraselt ja ka Teie olete nõus, siis liigub antud näitus sujuvalt presenteerimisele ka Tartu linna ettevõtlusnädalale, mis toimub oktoobri esimesel poolel. Ehk siis veel enam turgu ja kõlapinda!

Asso Uibo, Konsultant
7 366 325 , 53408320
asso@tartu.bas.ee
www.tartu.ee/arinouandl