Ettevõtluse Auhind 2014

09. juuli, 2014

eas varviline logo all nurgasKonkurss Ettevõtluse Auhind on kõrgeim riigipoolne tunnustus ettevõtjatele ja ettevõtlikkusele ning samas ka pikima ajalooga ettevõtluskonkurss Eestis. Konkursi käigus selgitatakse välja enim kasu toonud ettevõtted viies riigi jaoks kõige olulisemas valdkonnas. Tähtaeg 31. juuli.

 

 • Aasta piirkonna ettevõte 2014
  Tunnustame ja toome teistele eeskujuks majanduslikult edukaid, peamiselt siseturule suunatud väikeettevõtteid (kuni kümne miljoni eurose käibe või bilansimahuga), mis on olulised regionaalselt (k.a. Harjumaa ja Tallinn).
  (kandideeri)
 • Aasta välisinvestor 2014
  Tunnustame Eestis tegutsevat ettevõtet, kes on eriliselt silma paistnud Eestisse tehtud otsese välisinvesteeringute mahuga ning panusega Eesti majandusellu uute tehnoloogiate ning ärimudelite rakendamise ja kõrge kvalifikatsiooniga töökohtade loomise läbi.
  (kandideeri tootmisettevõtte või teenusettevõtte kategoorias)
 • Aasta uuendaja 2014
  Tunnustame ja toome teistele innustuseks ettevõtjaid, kes on uuenduste väljatöötamise ja eelkõige nende tulemusliku rakendamise läbi saavutanud majanduslikku edu, loonud kõrgema lisandväärtusega töökohti, või kasutanud teadusmahukaid lahendusi oma toodete ja/või teenuste arendamisel.
  (kandideeri)
 • Aasta disaini rakendaja 2014 
  Tunnustame ettevõtteid, kes on saavutanud majanduslikku edu originaalse disainiloomingu rakendamisest oma strateegias, juhtimises ja protsessides ning seeläbi innustada ettevõtjaid läbimõeldud ja süsteemsele koostööle disaineritega.
  (kandideeri)
 • Aasta eksportöör 2014
  Tunnustame Eestis tegutsevaid edukalt eksportivaid ettevõtteid ning innustada ettevõtjaid arendama võimalikult suure lisandväärtusega eksporti.
  (kandideeri)

Kategooriate tutvustuste ja hindamiskriteeriumitega saab lähemalt tutvuda siin.

Konkursi tähtaeg on 31.07.2014.

Konkurssi kaasrahastab Euroopa Sotsiaalfond.

Lisainfo:
Katre Purga
Projektijuht
Tel 6279 501
Katre.Purga@eas.ee