Ettevõtlusinkubaatorid otsivad blogijaid

23. jaanuar, 2013

Tln inkubaatoridONE BSR projekti raames otsivad Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid Eestist blogijaid, kellel on soov regulaarselt enda tegemistest ja huvitavatest sündmustest laiemale lugejaskonnale teada anda. Kandideerima on oodatud aktiivsed kultuuriinimesed, kunstnikud, reisihuvilised, ettevõtjad, üliõpilased, vähemusgruppide esindajad ja kõik teised, kel on soov eestlaste eluolu nii sõnas, pildis kui ka videotes jäädvustada. 

Blogis on soovitatav kirjutada eestlaste elustiilist, huvitavates ja andekatest persoonidest,  tutvustada erinevaid traditsioone, avaldada arvamust riigipiire ületavatel olulistel teemadel ning kajastada erinevaid kultuuri- ja kunstisündmusi. Kokkuvõtlikult – oluline on kirjutada kõigest sellest, mis eestlasele ja eestlusele ning Eestis igapäevaselt elamisele on omane. Inglise keeles kirjutatav blogi jõuab lugejateni Taanis, Soomes, Saksamaal, Lätis, Leedus, Norras, Poolas, Rootsis ja Venemaal rahvusvahelise veebiportaali „newsWave“ vahendusel. 

Kui sa soovid olla osa Läänemere riikide blogijate kogukonnast, siis peaksid sa suutma kirjutada ladusas inglise keeles. Fotode ja videote lisamine annab kahtlemata boonuspunkte. Lisaks peaksid sa elama püsivalt Eestis ning omama vähemalt aastast blogipidamise kogemust. Blogijateks valitakse võimalikult erinevad persoonid, kes suudavad erinevaid teemasid mitmekülgselt ning atraktiivselt kajastada.

Meie garanteerime sulle, blogipidajale, laialdase rahvusvahelise jälgijaskonna ning võimaluse nii luua kui ka osaleda mitmekesise kultuuritaustaga blogijate tegevuses. ONE BSR projekt kutsub kõige aktiivsemad ning populaarsemad blogijad ümber Läänemere korraldatud Kogemuste ringreisile, mis toimub 2013. aasta suve lõpus.

Blogijaks kandideerida on võimalik kuni 4. veebruarini. Lisainformatsioon ja kandideerimine veebilehel:http://www.hel2.fi/onebsr/news.html#blogger

Projekt ONE BSR on Euroopa Liidu poolt kaasrahastatud Läänemere piirkonna programmi 2007-2013 koostööprojekt, kus osaleb 17 erinevat partnerit Läänemere-regioonist. Projekti eesmärkideks on identifitseerida Läänemere piirkonna ühine imidž ja luua atraktiivne identiteet. Ka Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid on ühe partnerina kaasa löömas Läänemere regiooni ühtse brändi loomisel ning piirkonna tuntuse suurendamisel. Ühistegevuste siht on näidata Läänemere piirkonna tugevusi ning tutvustada siinseid inimesi, elustiili, kohti jne.

Lisaküsimused: Franziska Schindler, ARS BALTICA Secretariat (Germany) 
E-post: projects.arsbaltica@nordkolleg.de