Ettevõtluskonkurss Rootsi Äriauhind ootab kandideerima

07. september, 2012

Ettevõtluskonkursile Rootsi Äriauhind oodatakse taas Eesti ettevõtteid kandideerima. Konkurss toimub tänavu juba neljandat aastat ning selle eestvedajateks on Rootsi Suursaatkond, Swedbank ja Rootsi Eksportnõukogu.

Rootsi Äriauhinda anname sellel aastal välja neljas kategoorias: Parim jätkusuutlikult kasvav ettevõte, Parim keskkonda panustav projekt, Parim ühiskonda panustav projekt ja Aasta noor ettevõtja. 2011. aastal pälvis Aasta noore ettevõtja tiitli Lilli Jahilo Ateljeest Tallinn.

Kandideerimiseks on tarvilik enne 13. septembrit täita inglise keelne ankeet, mis asub Rootsi Äriauhinna veebikeskkonnas www.swedishbusinessawards.com.

Igas kategoorias valib rahvusvaheline žürii välja kolm nominenti, kellele saab osaks tähelepanu 18. oktoobril 2012 toimuval suurejoonelisel konverentsil. Rootsi Äriauhinna võitjad pälvivad meedia tähelepanu ning saavad võimaluse suurendada oma rahvusvahelist koostöövõrgustikku. 

Ettevõtluskonkurss Rootsi Äriauhind on loodud eesmärgiga tunnustada Eesti ettevõtteid ning tõmmata ühiskonna tähelepanu just jätkusuutlikule ja vastutustundlikule arengusuunale. Samuti aitab konkurss veelgi tugevdada Eesti ja Rootsi vahelist ettevõtlusalast koostööd.

Rootsi Äriauhindade valimist toetavad Ragn-Sells, Rootsi Kaubanduskoda, Rootsi Instituut ja Postimees.

Infot Rootsi Äriauhinna konkursi kohta leiate veebikeskkonnast www.swedishbusinessawards.com ja küsimuste korral aitab Janar Sutt Rootsi Eksportnõukogust, telefon 665 18 03, e-post janar.sutt@swedishtrade.se