Ettevõtluskonverents „Roheliselt on võimalik“.

28. märts, 2022

Üle-eestilise naisettevõtjatele suunatud programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ raames toimuv konverents toimub laupäeval, 23. aprillil 2022 looduskauni Laulasmaa mändide all LaSpa hotelli konverentsikeskuses, aadressil Puhkekodu tee 4. 

 Miks osaleda konverentsil? 

  1. Saad oskusi ja teadmisi roheettevõtlusest – kuidas muuta teenused ja tooted roheliseks ning luua uusi roheettevõtteid.
  2. Saad enda kasutusse praktilise “Ettevõtja rohejuhendi”, mille on koostanud programmi  rohementorid.
  3. Saad uusi kontakte, laiendad võrgustikku ning uusi ideid koos tegutsemiseks.

Keda ootame osalema?

Konverentsile ootame osalema nii alustavaid kui ka juba tegutsevaid naisettevõtjaid, oma äriideest alles unistajaid ja ettevõtluses tegutsevaid naisi, kes soovivad muuta oma teenused või tooted roheliseks. Tule kindlasti osalema, kui tunned, et soovid vähendada oma ettevõtte jalajälge keskkonnale. Sündmust saab tõlke abil kuulata nii eesti kui inglise keeles. 

Konverentsi kava vt 

https://www.roheettevotlus.ee/

Tule kindlasti ja registreeri oma osalus hiljemalt 4. aprilliks 2022. Osaluspanus 20 eurot (sisaldab lõunat ja kohvipause), pileti konverentsile saab soetada sellelt lingilt

https://fienta.com/et/ettevo-tluskonverents-roheliselt-on-vo-imalik

 Konverentsil saad inspiratsiooni tuntud roheliselt tegutsevatelt teadlastelt ja ettevõtjatelt:

Tulevikuühiskonna ja rohelisest ettevõtluskeskkonna teemadel arutavad näiteks Single Earth asutaja Merit Valdsalu ja Euroopa Komisjoni Eesti esinduse majandusnõunik Ave Schank-Lukas ning rohevaldkonnas alustamiseks sobivaid äriideid aitavad otsida ökoloog Mihkel Kangur, merebioloog Jonne Kotta ja bioloog ning looduskaitseteadlane Aveliina Helm. Oma eduloo ja õppetunnid laotab teie ette RingKarbi tegevjuht Katarina Papp, moe ja tarbija teadlikkuse teemal saavad sõna näitleja ja moeettevõtja Karin Rask ja Villapai omanikud Kadri Viirand ja Iti Aavik ning Kadrian Jaagund Lindströmist. 

Päeva juhib EENA president Ester Eomois.