After hours: Müük internetis

07. märts, 2016

Sündmuse detailid


15. märtsil kell 17-19 toimuv õhtuseminar käsitleb sel korral müüki internetis. Priit Kallase poolt läbi viidav lühikoolitus aitab sul kodulehe külastajad kiiremalt tegutsema panna.

Selle koolituse käigus anname sulle teadmised, kuidas panna veebilehe külastajad tegutsema. Soovid, et külastajad esitaksid kodulehelt päringuid? Tahad, et e-poe käive kasvaks? Müük internetis ei tähenda ainult rahalist tehingut. See on oskus mõjutada külastajat nii, et nad aitaksid sul oma eesmärke saavutada.

Müük internetis koolitus annab sulle konkreetsed näpunäited, kuidas oma veebileht paremaks muuta ja läbi selle suurem hulk inimesi tegutsema panna. Tutvustame sulle vajalikke tehnikaid, veebilehtede müügipsühholoogiat ja parimaid praktikaid, mis töötavad müügi suurendamisel.

Priit Kallas on turunduse ja reklaamiga internetis tegelenud üle 15 aasta. Tema tugevamaks pooleks on tulemustele orienteeritud tegevuste planeerimine ja ellurakendamine. Priit on aidanud kaasa paljude Eesti tipp-brändide turundamisele internetis. Lisaks praktilisele tööle tegeleb ta ka oma valdkonnas inimeste harimisega. Priit on esimese eestikeelse internetiturunduse blogi looja ja praegu haldab ta sotsiaalmeedia turundusele keskenduvat blogi www.dreamgrow.com, mida külastatakse üle saja tuhande korra kuus. Seminaridel ja konverentsidel on Priit jaganud teadmisi sotsiaalmeedia- ja digitaalturundusest tuhandetele Eesti ettevõtjatele ning tema elektrooniliste materjalidega on tutvunud sajad tuhanded turundajad üle maailma.

Õhtuseminaril osalemise maksumus on 5 eurot. Tallinna ettevõtlusinkubaatori klientidele on osalemine tasuta. 
Vajalik on eelnev registreerumine ja osalustasu maksmine.
Registreeru SIIN.

Makse saaja: SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid
SEB Pank; IBAN: EE291010220058668015
Selgituseks palume märkida: osalemine õhtuseminaril, 15.03.2016 ja lisaks seminaril osaleja nimi.

Seminar toimub Loomeinkubaatoris aadressil Veerenni 24 (Baltika kvartal, C-korpus), II korrusel.

After Hours ehk pärast tunde. Pärast töötunde. Siis kui pea on pisut väsinud mõtlemisest, aga mitte veel päris. Just siis ootame meie Sind külla, et esmalt kuulata ja siis diskuteerida, arutada ning mõtteid vahetada. Ja valjul häälel arvamust avaldada.

Iga kord on koos meiega pärast töötunde aega veetmas mõni oma ala tegija. Või siis tegelikult – Tegija. Või Tegijad. Suure algustähega. Keegi, kel on teadmised ja kogemused ning soov neid meiega jagada.