Disainitänav Kultuurikatlas

15. juuli, 2016

Sündmuse detailid


Eesti Disainerite Liit kutsub Disainitänavale:
Kutsume oma toodete ja teenustega osalema Disainitänaval, mis rajatakse 15.-18. septembril Disainiöö raames Kultuurikatlasse. 4-päevane programm Kultuurikatlas toob kohale nii erialainimesed kui ka hulgaliselt erinevas eas ja rahvuses disainihuvilisi. Disainitänav on hea võimalus leida kontakti mõlemaga ning Disainiöö raames teha end nähtavaks ka neil, kes kesklinna trajektoorist veidi eemale jäävad ning kellel seetõttu satelliidina osalemine keerukam on.
 
Korraldajate soov on koondada kvaliteetset disaini Eestist ja mujalt maailmast ajutiselt ühe katuse alla ning pakkuda ainukordset võimalust tutvuda Eestis saadaval olevate disaintoodetega.
 
Loodame Disainitänaval näha mööblit ja valgusteid, vanne ja nagisid, rattaid ja keriseid ning kõike muud huvitavat. Kohapeal toimub nii müük kui ka tellimuste vastuvõtmine. Firmad saavad oma väljapaneku ise kujundada ning esindusinimeste kaudu oma brändi tutvustada.
 
Esitlusalaks on igale osalejale ette nähtud ala 2x3m. Meelepärase “krundi” saab välja valida manuses olevalt ruumiplaanilt. Kindlasti on valiku tegemisel abiks ka Kultuurikatla virtuaaltuurParimad krundid kaovad kiirelt! Soovi korral saab osadel kruntidel osta juurde veel 1x2m pinda soodushinnaga 25€/m2. Sellise sooviga palume pöörduda otse kuraatori poole.
 
Disainiöö festival tagab elektrivalmiduse igale osalejale vastavalt vajadusele ning toob 1 vooluotsa tema väljapanekuala juurde. Täiendavad pikendusjuhtmed palume endal kaasa tuua. Palume hiljemalt neljapäevaks, 8. septembriks saata info elektrit tarvitavate seadmete ja elektrivõimsuse vajaduse kohta.
Osalemissoovist anna teada enne 12. augustit 2016. Taotlusvormi leiad siit (http://goo.gl/forms/8zzltSMRlbWZsT7H3). Osalejate arv on piiratud, seega kiirusta! Varajastele disainilindudele ka erilised soodustused!
 
Disainitänavaga ristub laupäeval ja pühapäeval, 17. ja 18. septembril ka Moepõik, kus saab sukelduda Eesti rõivad ja aksessuaaridisaini. Moepõik taotlusvormi leiad siit (http://goo.gl/forms/6cVUacWxfMjaJ3us1).
 
Osalejate nimekiri avaldatakse nii kataloogis kui veebis.
 
OSALUSTASUD:
Disainitänav:
Kuni 31.07.2016 early design bird osalustasu 200 €.
Alates 01.08.2016 osalustasu 300€.
 
Moepõik:
Kuni 31.07.2016 early design bird osalustasu 50 €.
Alates 01.08.2016 osalustasu 75 €.
 
Disainitänaval ja Mõepõigus osalejatele pakume ka reklaamivõimalust A5 formaadis kataloogis:
0,5 lk 300 €
1 lk 600 €
 
Reklaami kujundusfaili palume esitada enne 12. augustit.
 
Küsimuste korral pöördu julgelt kuratoori poole:
Disainitänav: Kristin Kivimäe
 
Moepõik: Kirke Tatar