ETV+ kutsub kõiki huvilisi pakkuma häid ideid meedia arenguseminarile

30. oktoober, 2015

Sündmuse detailid


13.-15. novembril toimub Mektory innovatsioonikeskuses integratsiooni ja migratsiooni fondi “Meie inimesed” tellimusel uue audiovisuaalprogrammi arenguseminar, mille raames saab osa võtta ka telekanali ETV+ esimesest ristmeedia maratonist.

Audiovisuaalprogrammi arenguseminar on suunatud uute meediaformaatide väljatöötamisele. Nädalavahetuse jooksul loovad ideede autorid uute meediatoodete prototüüpe, kaasates meedia ja IKT valdkondade spetsialiste. Töid hindab professionaalne žürii ja osavõtt on kõigile tasuta.

Seminarile on oodatud nii eraisikud kui ka avalik-õiguslikud ja erakanalid, kes tahaksid turule tuua uusi meediatooteid, mille peaeesmärk on ühiskonna sidusese tõstmine. Osalejate arv on piiratud, kokku saab ristmeedia maratonist osa võtta 200 inimest.

ETV+ peatoimetaja Darja Saare sõnul on sündmuse üks olulisemaid eesmärke tingimuste loomine uute kaasaaegsete meediatoodete turuletulekuks Eestis. “Info liikumise mustrid ühiskonnas muutuvad. Üha rohkem inimesi eelistab info tarbimisele osalemist info loomisel, vahetades ja jagades teavet sotsiaalvõrgustikes. Arenguseminar ja selle raames toimuv ETV+ ristmeedia maraton viib kokku meedia ja IKT taustaga inimesi, turundajaid ja visonääre, et luua uusi meediatooteid, sh ristmeedia saateid, platvorme ja kampaaniaid arvestades inimeste vajadusi,” kommenteeris ETV+ panust Darja Saar.

Ristmeedia maratoni võitja saab 25 000 eurot oma idee teostamiseks ja võimaluse lõpptulemuse näitamiseks uues telekanalis ETV+. Eriauhindade võitjad saavad võimaluse arendada oma ideed koostöös Taani, Rootsi ja Suurbritannia rahvusringhäälingutega.

Kohapeal aitavad meeskondi ristmeedia valdkonna asjatundjad Eestist, Rootsist ja Saksamaalt. Osalejate lõppvalik (minimaalselt 10-15 ideeautorit) toimub registreerimistaotluste alusel, mille esitamise tähtaeg on 9. november internetiaadressilwww.multipulti.ee

Uue audiovisuaalse programmi arenguseminari korraldatavad Eesti rahvusringhääling ja telekanal ETV+ integratsiooni ja migratsiooni sihtasutuse “Meie inimesed” toel. Seminar finantseeritakse kultuuriministeeriumi poolt Euroopa Liidu sotsiaalfondi vahenditest eesmärgiga saada praktiline sisend ESF kommunikatsioonitegevuse raames tellitava audiovisuaalprogrammi hankekonkursile ning Põhjamaade ministrite nõukogu poolt.

Täiendav info:
Anastassia Dratšova
ETV+ pressiesindaja
+372 55916274
anastassia.dratsova@err.ee

www.multipulti.ee
www.etvpluss.ee

Natalja Kitam
Natalja.kitam@meis.ee

+37256658222
meediajuht
Integratsiooni ja Migratsioonifond «Meie inimesed» MISA