Kohad täis! Koolitus: Milline on hea tootefoto ja kuidas seda teha?

15. jaanuar, 2019

Sündmuse detailid


Kas sinu tooted püüavad veebis või kataloogis piisavalt tähelepanu? Milline on hea tootefoto ja milliseid vigasid oma toodete pildistamisel vältida? Oled oodatud 29. jaanuaril Raplasse praktilisele tootefotode koolitusele, kus head nõu ja õpetussõnu jagab oma ala asjatundja, fotograaf Olev Mihkelmaa.

Veebipoes ja kataloogis müüb paremini ning jääb silma toode, millel on kvaliteetne ja läbimõeldud tootefoto. Ka sotsiaalmeedia on muutunud ja muutub üha visuaalsemaks, mis tähendab, et oma tegevustega silma paista on üha raskem.

Selle koolitusega selgitamegi, milline on hea tootefoto ja miks, tutvud selle erinevate tüüpide ja tasemetega ning õpid, mida silmas pidada tootefoto tellimisel.

Palume koolitusele tulles võtta arutelu jaoks kaasa oma toodete fotomaterjal, et neid analüüsida.

Päeva lõpus teeme koduste vahenditega läbi praktilised harjutused tootefoto tegemiseks.

Ajakava:

– 10:00–11:15 Milline on hea tootefoto. Tootefoto erinevad tüübid ja tasemed. Mida silmas pidada tootefoto tellimisel
– 11:15–11:30 Kohvipaus
– 11:30–12:30 Osalejate fotomaterjali analüüs ja arutelu
– 12:30–13:30 Lõuna
– 13:30–14:45 Praktilised harjutused tootefoto tegemiseks koduste vahenditega. (paar tootjat võiksid kaasa võtta enda väiksemamõõtmelised tooted)
– 14:45–15:00 Kohvipaus
– 15:00–16:00 Fotode järeltöötlus ja ettevalmistamine kasutamiseks trükistes ning internetis

Koolitus toimub Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse ruumis 209 (Tallinna mnt 14, Rapla).

Kohtade täitumise tõttu sulgesime registreerimise. Palume kõikidel huvilistel jälgida Loov Eesti veebilehte ja Facebooki, kus teatame uutest põnevatest ja kasulikest koolitustest. www.looveesti.ee

Tootefotode koolitust korraldab Loov Eesti koostöös Väärt Raplamaa Toode MTÜ-ga. See osa Loov Eesti+Maa II projektist, mida rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist loomemajanduse arendamise meetmest.