Kunstikommunikatsiooni ekspert Rhiannon Pickles’i loeng

13. veebruar, 2015

Sündmuse detailid


16. veebruaril kell 16:00 annab avaliku loengu Pickles&Co kunsti kommunikatsiooni firma saamisloost ja kogemustest Rhiannon Pickles Eesti Kunstiakadeemia kunstiteaduse instituudis (Suur-Kloostri 11, Tallinn).

Rhiannon Pickles alustas kunstikommunikatsiooni firmat ligi kümme aastat tagasi alustades müügigaleriide turustamisest. Nüüdseks on firmas kaheksa kunstiteadust õppinud kommunikatsioonispetsialisti, kes koos teevad rahvusvahelist teavitustööd mitmetel rahvuspaviljonidele Veneetsia biennaalil, Frieze’i kunstimessidele New Yorgis ja Londonis, Istanbuli biennaalile, Manifesta biennaalile, dOCUMENTAle, Pro Helvetiale, Richard Saltouni, Marian Goodmani ja Lissoni galeriidele ning veel paljudele kunstimaailma suursündmustele. Pickles&co omab kasulikke kontakte kõigi suuremate kunstiajakirjade, müügigaleriide, kunstnike ja kogujate hulgas. Kuidas ettevõte aastatega nii võimsaks kasvas, sellest tulge kuulama avalikku loengut juba esmaspäeval ning pikem workshop KKEKis teisipäeval kell 12:00!
17. veebruaril kell 12:00 ootame kõigi kunstiinstitutsioonide, galeriide, muuseumite, ajakirjade, kunstikoolide ja loomeliitude töötajaid kunstikommunikatsiooni ekspert Rhiannon Picklesi töötuppa olulisematest kommunikatsiooni printsiipidest, headest tavadest ja nippidest Kaasaegse Kunsti Eesti Keskuse kontoris (Vabaduse väljak 6, sissepääs kunstihoone peauksest vasakul). Koolitus on eelkõige suunatud juba kunstiväljal töötavatele professionaalidele, aga oodatud on ka kõik kunsti, kunsteaduse, kultuuriteaduse ja kultuurihalduse tudengid, keda huvitab kunstikommunikatsioon ja -haldus. Töötuba kestab orienteeruvalt kolm tundi ja töökeeleks on inglise keel. Palume enda tulekust teada anda sten@cca.ee hiljemalt esmaspäevaks 16.02.

Vaata lisaks: http://picklespr.com/