Majandusakadeemia seminar “Mainekujundus ja mainehävitus sotsiaalmeedias”

01. märts, 2017

Sündmuse detailid


Tallinna Ettevõtlusamet koostöös Tartu Ülikooli Tallinna esindusega kutsub osalema loengusarja “Majandusakadeemia 2017” seminarile.

Online-keskkondades toimetavad aktiivsed auditooriumid ja massidelt-massidele toimuv kommunikatsioon on loonud rohkelt uusi võimalusi, kuidas inimesed ja organisatsioonid omavahel suhtlevad. Kaasamine, osalus ja dialoogilisus loovad ideaalis tugevaid ja sisulisi suhteid, kuid teisalt toovad endaga tuhandeid võimalusi konfliktideks. Traditsioonilisse meediasse jõuavad skandaalsed lood näiteks sellest, kuidas ettevõtete töötajad on rikkunud tööandja privaatsust ning tööandjad töötajate oma; äärmuslike vaadetega gruppide hääl on võimendunud ning online-trollid klõbistavad mitmel rindel. Loeng-seminaris käsitleme häid ja halbu näiteid Eestist ja maailmast ning püüame leida mõningaid vastuseid sellele, kas ja mida üldse on IKT-st läbiimbunud kommunikatsioonis võimalik oma sõnumit saates kontrollida.

„Majandusakadeemia 2017“ on majandusalaseid teadustöid tutvustav teemahommikuformaadis loengust ja arutelust koosnev sari. Sarja eesmärgiks on tutvustada majandusalaseid teadusuuringuid ning näidata nende toetavat ja abistavat rolli majanduskeskkonna, ettevõtluse ja ettevõtlusoskuste arendamisel.

 

Seminar on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine.

Lisainfo ja registreerimine