Seminar “Loomeettevõtja 100 ametit, toimeta targalt”

19. september, 2018

Sündmuse detailid


Ootame Sind seminarile “Loomeettevõtja 100 ametit, toimeta targalt”, mis toimub 2. oktoobril Tallinna ettevõtluspäeva raames Olümpia Konverentsikeskuses Gamma saalis kell 16.00-17.30. Loomevaldkonnas töötavad inimesed peavad oma aega jagama väga mitmete tegevuste vahel. Enamikel kordadel on nad ise nii disainerid, tootjad, turundajad, müügijuhid, raamatupidajad jne – kõik ühes isikus. Palju on ka neid, kes ei suuda end oma loometööga ära elatada ja seetõttu on sunnitud ka lisatöid tegema teistes valdkondades.  Kuidas selle kõigega toime tulla ja ööpäevas olevad 24 h võimalikult efektiivselt ära kasutada.

Esinejad:

Indrek Orav – Indrek on pikaajalise kogemusega juht, juhtimisnõustaja ja koolitaja. Tal on töö- ja juhtimiskogemus nii Eesti kui rahvusvahelistest ettevõtetest transpordi, tootmise, jae- ja hulgimüügi, hotellinduse ja konsultatsioonivaldkonnast. Indreku lemmikteemad koolitajana on läbirääkimised, organisatsiooni võimekuse suurendamine, hästitoimiv meeskonnatöö, enese- ja ajajuhtimine. Ta viib läbi koolitusi eesti, inglise ja vene keeles, seda nii Eestis kui mujal maailmas.

Triin Tsorits – Innovaatililse treeningstuudio asutaja, juht ja personaaltreener. Lisaks on Triin on 4 lapse ema, disainer ja kaasatud 2 Start-up projekti. Triin motiveerib ja inspireerib inimesi uskuma iseendasse, et mitte allaanda poolel teel. Kõik on võimalik!

Jaanika Kikkas – Jaanika juhib A_gate agentuuri ja on seni tegutsenud disainerite agendina pakkudes teenust müügivõrgustiku laiendamiseks disaineritele Eestist, Lätist, Leedust, Soomest ja Hollandist. Alates septembrist veab Jaanika ARSi Showroomi, kus lisaks igapäevasele töökorraldusele otsitakse koostöövõimalusi eksportturgudel.

Seminarile on oodatud kõik ettevõtjad, loomeettevõtjad, loovisikud ja teised huvilised. Korraldab Loov Eesti.