Festival HOMMIK otsib kaasteelisi!

27. september, 2011

HOMMIK on rahvusvahelise mõõtmega festival, mis toob kokku noored ja nendega seotud inimesed, keda ühendab loominguline eneseteostus tantsukunstis. Festival loob keskkonna, mis aitab mõista noorte mõttemaailma suurendades arusaamist ja tolerantsust selle eagrupi suhtes ning tehes üksteisemõistmise lihtsamaks.


Otsime festivalile partnereid, kes on välja töötamas tooteid, mis loovad uusi tegevusvõimalusi ja kasutusviise, mis rikastavad meie elu ning on jõudnud tootearenduses etappi, kus selle testimine noorte ja loominguliste inimeste seas on olulise tähendusega organisatsiooni arenguks.

Partnerilt ootame:·      
-mõistmist teineteise suhtes·      
-julgust näha erinevaid vaatenurki ja avardada seeläbi inimeste mõtlemist

Meie lubame:    
-leida partneri jaoks sobiva lahenduse koostööks·    
-nimetada oma partnereid festivali mõttekaaslasteks, millega kaasneb tunnustus ja äramärkimine avalikus ruumis ja meedias. 

Festivali sihtrühm on noored (al. 9 eluaastat) ja noortega seotud inimesed (perekond, vanemad, õpetajad, sõbrad, kunstnikud, teadlased, visionäärid, jms), keda huvitab mida ja kuidas mõtlevad noored. Passiivseteks osalejateks peame meediatarbijaid, kes loevad tagasiside kriitikat meediast ning meie veebikodu külastajaid.

Kokku ootame festivali külastama vähemalt 500 inimest ning passiivselt soovime festivali sõnumist informeerida 3000 inimest.Festivali jooksul toimuvad hommikust õhtuni töötoad, etendused, vestlusringid, mõttekojad, filmivaatamised, kohtumised loojatega, festivali klubi. Saab lavastada, tantsida, etendustehnikat tundma õppida, improviseerida ja filmi teha. Kõike seda laval teistele näidata. Festivali lisaprogrammis toimub tantsufilmide konkurss.

Nüüdistantsu festival HOMMIK toimub 20. okt.-2. nov. Tallinnas Kalamajas, Tartus ja Rakveres.Festivali blogi http://stu.ee/hommik ja veebikodu Huvilistel anda teada endast hiljemalt 30.septembriks meilile triinu@stu.ee või telefonile 5094854.