Frants Seer: heade ideedega tuleb midagi ette võtta!

05. juuni, 2012

Pilt_proto2Frants Seeri (32) ettevõte Khis OÜ valmistab termotöödeldud puidust vanne, mis on mõeldud nii sise- kui ka välitingimustes kasutamiseks. Puidust vann koosneb maapinna suhtes 80-kraadise nurga all püsti asetsevatest lippidest, mille vahel olevad kummitihendid tagavad veepidavuse igas olukorras. Lisaks fuktsionaalsusele iseloomustab vanne efektne disain, mis annab lisaväärtust igale kodule.


Frants, kuidas leidsid äriidee?

Kasutades enda olemasolevat kümblustünni, tekkis idee ja vajadus seda pisut täiustada ja kasutajasõbralikumaks muuta. Idee arenedes jõudsin aga hoopis uute toodeteni – vannideni. Nii sünndiski ettevõtmise kontseptsioon.

Millises valdkonnas jäid ettevõtlusega hätta ja mida tähendab sinu jaoks PESAs osalemine?

Idee vajas ju elluviimist! Kuna senine ettevõtluskogemus on olnud hoopis teises valdkonnas, vajasin nüüd abi nii toote arendusel kui ka turunduse ja ekspordi vallas.

Lisaks mugavale õppevormile olen tänu PESA programmile saanud väga häid kontakte, kellega täna töö jätkub ka PESA-väliselt.

Millised on Sinu ettevõtte tulevikuplaanid ?

Tootearenduse ja kaubamärgi loomise lõppedes algab turundustegevuse elluviimine nii Eestis kui ka Põhjamaades. Osaleme oma toodetega Habitare 2012 messil Helsingis, Soomes. Ettevõtte arenedes planeerime laiendada tootesarja teiste puidust toodete näol.

Üks hea soovitus teistele?

Ideed pole püsivad -nendega tuleb midagi ette võtta!