Fundwise aitab väiksematel ettevõtetel investeeringuid saada

29. oktoober, 2015

2, 3 & 125 000

Tegemist ei ole sudokuga. Täpselt 2 kuud on möödunud sellest, kui avanes Baltikumi esimene osalupõhine ühisrahastusplatvorm. 3 ettevõtet ületasid oma esialgsed investeeringusoovid ja investeeringute kogusummana koguti 125 000€.

Muljetavaldavaid numbreid on meil veel. Meie platvormi esimesi ühisrahastuskampaaniaid nägi 10 000+ inimest 100+ riigist.

Edukas trio esindab ettevõtluse spektri erinevaid osi – kohalik käsitöösiidri tootja (Siidrikoda), mängutööstus (Rogue Ambassador) ja asjade rentimise platvorm (RentMarket), mis on lubanud saada asjade rendi Amazoniks. Kõik kolm ettevõtet ületasid oma esialgsed investeeringusoovid – Siidrikoda 155%, RentMarket 175% ja Rogue Ambassador 403%. Kampaaniad tõid ettevõtetele kokku  77 uut investorit.

Hetkel küpsetame uusi kampaaniaid, aga meil on ühtlasi heameel hõigata välja üks uudis, mis peaks huvi pakkuma kõigile. Oleme käivitanud uue koostööprogrammi nimega Fundwise Affiliate Programme, mis tähendab maakeeli, et otsime Fundwise’i saadikuid. Tegusaid inimesi, kelle võrgustik teeks silmad ette isegi Obama pressiesindajale. Inimesi, kes suunaks ettevõtteid meie platvormi. Saadikule on ette nähtud motiveeriv tasu – 0,5% eduka kampaania kogutud kogusummast. Tasu võib maksta nii eraisikule kui ettevõttele. Programmiga täpsemaks tutvumiseks võtke meiega palun ühendust meiliaadressil info@fundwise.me.