Hollandi disainibürood ootavad eestlasi külla

25. oktoober, 2016

Best Marketing viib Eesti ettevõtjad, turundajad ja disainerid Amsterdami! Nimelt toimub Pärnu Turunduskonverents sel aastal 16. – 18. novembril Amsterdamis – esimest ja viimast korda. Viimast korda selles mõttes, et järgmisel aastal viime eestlased kusagile mujale: Berliini, Londonisse või Stockholmi.

Disainibürood, kes ootavad 16. novembril eestlasi külla, on:
DAY Business Partners DAY on tõeliselt globaalse haardega disainiagentuur, neil on kontorid Dubais ja Amsterdamis. Nende tugevuseks on asjaolu, et nad töötavad väga mitmekesise kliendiportfelliga väga erinevates kultuuriruumides. Klientide hulka kuuluvad näiteks Van Goghi muuseum Amsterdamis ja Abu Dhabi lennujaam, kohvik Sudaanis ja Heinekeni õlu Hollandis.
Studio Roosegaarde Dan Roosegaarde on legendaarne Amsterdami kunstnik, kelle töid on eksponeeritud Tate Modernis, Rijksmuseumis, Victoria & Alberti muuseumis jm. Studio Roosegaarde nimetab ennast sotsiaalse disaini laboratooriumiks, nad tegelevad avaliku ruumi kujundamisega ja on tuntust kogunud erinevate tehnoloogiliste innovatsioonide kasutamisega disainis.

16. novembril jaguneb meie delegatsioon 10-15 inimese suurustesse gruppidesse, mis sõidavad tellitud bussidega külastama erinevaid Hollandi ettevõtteid, sh disainibüroosid. Tegu ei ole „klassiekskursiooni“ stiilis visiidiga!Me lähme õppima seda, kuidas paremini turundada ja müüa. Ettevõtete külastuste eesmärk on kohtuda vastava ettevõtte tegevjuhi või omanikuga ja õppida selle ettevõtte turunduse- ja müügialastest kogemustest. Kohtumise alguses teeb meid vastu võttev inimene presentatsiooni, millele järgneb interaktiivne küsimuste-vastuste voor.

Konverents toimub 17. novembril Amsterdami kõige uuemas ja kuumemas hoones A´DAM Toweris. Valik teemadest: Euroopa turundustrendid 2020. Kuidas eestlane Euroopas äri ajab? Eesti ettevõtjate kogemused Hollandist. Millised on väikeriigi ettevõtete võimalused luua globaalseid brände?

17. novembri õhtul osaleme EPICA Awards reklaamifestivali galal ja järelpeol. EPICA Awards on maailma üks suurimaid reklaamikonkursse, millele igal aastal esitatakse üle 5000 töö pea igast maailma riigist. EPICA Awardsi teeb unikaalseks see, et žüriisse kuuluvad turundusajakirjanikud kogu maailmast (Eestit on viimased 10 aastat esindanud Hando Sinisalu). EPICA Awardsi gala annab paari tunni jooksul suurepärase ülevaate maailma parimatest reklaamidest ja galale järgneb suurejooneline pidu, mille käigus on võimalik tuttvakas saada ja tantsu lüüa maailma reklaamitööstuse tippude ja Hollandi turundusotsustajatega.

Tutvu programmiga: www.amsterdamiturunduskonverents.ee

Lisainfo:

Silja Oja

Best Marketing Eesti juht

T: 53 079 151

E: silja@best-marketing.com

www.bestmarketing.ee