Homseni (4. veebruarini) saab veel esitada taotlusi liitumiseks Tallinna ettevõtlusinkubaatoritega

03. veebruar, 2010

Ettevõtluse Toetamise ja Krediidi Haldamise Sihtasutuse (ESA) inkubatsioonitaotluste vastuvõtt lõpeb neljapäeval, 04.02 kell 14.
Taotlusi esitama on oodatud kõik, kes on huvitatud oma ettevõtte loomisest ja ettevõtlusinkubaatori toest. Taotlemiseks tuleb täita ankeet, mille leiab ESA kodulehelt www.esa.ee/taotlus.

Laekunud taotlused vaatab läbi komisjon, kes analüüsib äriidee turuvalmidust ja kasvu­potentsiaali. Sellele järgneb kahekuuline eelinkubatsiooni koolitus, mille käigus omandatakse ettevõtlusalased baasteadmised ning valmib äriidee põhjal rakendatav äriplaan. Õppetsükkel lõpeb äriplaani kaitsmisega, mille eduka läbimise korral omistatakse ettevõttele inkubaatori ettevõtte staatus. Inkubatsiooniteenuse hulka kuulub ärialane nõustamine, abi projektide ja taotluste koostamisel, võimalus osaleda koolitustel, abi koostööpartnerite leidmisel jpm.

Taotlusi saab esitada Kopli ettevõtlusinkubaatorisse, Ülemiste ettevõtlusinkubaatorisse ja Loomeinkubaatorisse, samuti digitaalallkirjaga varustatult e-posti aadressile info@esa.ee

Lisainfot annavad ettevõtluskonsultandid:

*Ülemiste ettevõtlusinkubaatoris – Mart Brauer (tel 683 7947, 511 1920, mart@esa.ee)

*Kopli ettevõtlusinkubaatoris – Peeter Mõistlik (tel 683 8102, 505 4901, peeter@esa.ee)

*Loomeinkubaatoris – Ele-Mall Vainomäe (tel  604 0621, 506 7881, elemall@esa.ee)

Üldtel 683 7940, info@esa.ee, www.esa.ee

Ülevaade liitumisprotsessist ESA kodulehel: klikka siia!

 

Ettevõtluse Toetamise ja Krediidi Haldamise Sihtasutus (ESA) on Tallinna linna ettevõtluse tugistruktuur, mis osutab alustavatele ettevõtjatele ärialustus-, äriarendus- ja infrastruktuuriteenuseid. Tallinnas on kolm ESA ettevõtlusinkubaatorit: Kopli ettevõtlusinkubaator, Ülemiste ettevõtlusinkubaator ja Loomeinkubaator. Ettevõtlusinkubaatorite ülesandeks on ettevõtete käivitusperioodi riskide vähendamine kvaliteetse töökeskkonna ja toetavate teenuste pakkumise kaudu. Põhiteenustele lisaks annab ettevõtlusinkubaator esmaseid individuaalkonsultatsioone ettevõtlusega alustada soovijatele.