Hong Kong pürib piirkonna loomemajanduse liidriks

04. oktoober, 2011

altMr Jerry Liu esindab organisatsiooni nimega Create Hong Kong (CreateHK), mis on 2010. aastal ellu kutsutud Hong Kongi valitsuse poolt kohaliku loomemajanduse arendamiseks.
Lisaks organisatsiooni töö igapäevasele juhtimisele vastutab ta ka loomemajanduse arendamise poliitikate, strateegiate ja algatuste eest ning koostöö eest teiste ettevõtete ja organisatsioonidega.

Enne CreateHKga liitumist tegutses mr Liu 25 aastat filmi ja televisiooni valdkonnas. Ta on üks Hong Kongi juhtiva hiinakeelsete filmide tootja Media Asia Group’i kaasasutajatest ja on selles ettevõttes olnud mitmetel vastutavatel positsioonidel.

CreateHK asutas 1. juunil 2009 Hong Kongi Kaubandus ja Majandusarengu Büroo, et sellest saaks Hong Kongi loomemajanduse eestvedaja ja arendaja. CreateHK koordineerib valitsuse loomemajanduspoliitikat, koondab valitsuse ressursse loomemajanduse elavdamiseks ja töötab tihedalt koos kaubandusega, et anda arengutõuge Hong Kongi loomemajandussektorile. CreateHK teeb kõik endast oleneva, et valitsuse poliitikad vastaksid loomemajanduse vajadustele.

Loe lähemalt http://www.createhk.gov.hk