Hooandja võtab tuure üles

09. juuli, 2012
tiiu_sullakatko
“Ei ole vaja suurt summat – piisab kui on palju väikeseid, et ettevõtmisele hoog sisse saada!” arvab Hooandja ühisrahastusplatvormi üks eestvedajaid, Tiiu Sullakatko. Loe edasi »
Hooandja.ee ühisrahastusportaal on nüüdseks avatud üle kuu aja ja juba on meil põhjust rõõmustada. Esimesed projektid on saanud täisrahastuse ning uusi projektiideid saadetakse aina juurde. Erakordne on päevast päeva kohtuda loominguliste inimestega, kes silmade särades räägivad oma ideedest, mis on oodanud õiget aega ja nüüd leidnud Hooandja.ee näol oma võimaluse. Meie poole on pöördunud loominguliste ideedega veel täiesti tundmatuid nimesid kui ka oma ala professionaale. Loodame, et see ka edaspidi nii jääb, et Hooandja.ee keskkonda ja rahvast võetakse arvestatava toetajaskonnana.
Kui me Hooandjaga alustasime, siis vaheldus kaasamõtlejate hulk skeptikutega. Õnneks oli meie ja kaasamõtlejate usk piisavalt tugev, et keskkond siiski käima lükata.
Ei olegi vaja suurt summat. Aitab, kui on palju väikeseid, et hoog sisse saada. Täname väga kõiki projektide autoreid, et nad on julgenud kaamerasse öelda, mis neil meelel ning seeläbi meile kõigile lähemale astunud.
Meie plaan on Hooandja.ee keskkonda edasi arendada, et tegijaid ja huvilisi üksteisele veelgi lähemale tuua, sest koostöös valmivad parimad projektid.

Loe ka:

Mis on ühisrahastamine?