ICCI projekt hakkab otsi kokku tõmbama

11. september, 2018

Kas oled kunstnik või loomeettevõtja, kes soovib oma loomingut rahvusvahelises võrgustikus reklaamida?

Liitu selle platvormiga >> http://erasm.power.ro:5780, et saada kontakti teiste kunstnike / kultuuriorganisatsioonidega / loovettevõtete / vahendusorganisatsioonidega ja saada tasuta juurdepääs rahvusvahelise projekti käigus sündinud õppematerjalidele.

Koolitusmaterjalid on koostatud Itaalias Materas Itaalias toimunud pilootkoolituste tulemusel ICCI projekti (International Cultural Creative Industries) raames, mille eesmärk on koolitada loome- ja kultuursektori sektorit, kuidas oma teenuseid ja tooteid internatsionaliseerida, tõsta teadlikkust vajadusest integreerida olulisi oskusi üldiseks juhtimiseks, rahvusvahelistumiseks, ekspordi strateegiate loomiseks kultuuri- ja loomemajanduse õppekavades ning edendamaks riiklikke ja rahvusvahelisi võrgustikke ja klastreid.

Projekt jõuab lõpuni. 24 kuud on möödas ning  selles osalenud kaheksa Euroopa riigi ja üle 500 rahvusvahelistumisest huvitatud kunstniku, kultuuriettevõtte ja loomeettevõtjate koostöö tulemus on peagi teie käsutuses:

–  juba on kättesaadavad koolitusmaterjalid, sh eesti keeles, peagi on valmimas ka enesehinnangu test, mille põhjal  valida endale koolitusmoodul.

– valmimas on käsiraamat

– partnerid on kokku leppinud  lisakoolituste korraldamise 2019. aastal

Jälgi projekti sotsiaalmeediat, siis oled esimesena kursis, kui uued materjalid on kättesaadavad.

VAATA, mida osalejad koolitusest arvasid

https://www.icciproject.com/icci-platform/

Projektis osalesid Camera di Commercio Italiana di Lione materahub FyG Consultores Loov Eesti Kreatív Ipari Klaszter Crea Tivealliance Power Net Consulting

Projekti finantseerib Euroopa Liidu haridust edendav programm  Erasmus +  ja projekt keskendub kultuuri- ja loomemajanduses tegutsevate ettevõtete ja organisatsioonide teadmisteja oskuste tõstmisele, mida on vaja nende rahvusvahelistumiseks.