Ideebörs Start paneb ideed proovile

20. september, 2011

5. oktoobril kell 9.30-17.30 toimub Tartu Loomemajanduskeskuses (Kalevi 13) ideebörs Start, kuhu oodatakse osalema loovaid ja ettevõtlikke inimesi, kes soovivad oma idee proovile panna või kaasa lüüa uute toodete ja teenuste väljaarendamisel. Hommikul sündinud ideedest saavad päeva lõpuks äriideed, mida on soovi korral võimalik tulevikus Tartu Loomemajanduskeskuse abiga ellu viia. Ideebörs toimub Tartu ettevõtlusnädala raames.

Ideebörsil saab testida oma innovaatilist või lihtsalt huvitavat ideed, osaleda meeskonnatöös ja näha, kuidas suvalisest ideest võib ühe päevaga saada lahe äriidee, kogeda meeskonnatöös peituvat sünergiat, tutvuda inimestega  teistelt elualadelt, praktiseerida avaliku esinemise ja mõtete selgelt väljendamise oskust.

„Ideebörs on omamoodi ettevalmistus loomeinkubaatorisse sisenemiseks. See on suurepärane võimalus n.ö sahtlipõhja ununenud mõtted välja tuua ja proovile panna ning koos teistega hinnata, kas ja kuidas on võimalik ideest vormida oma äri ja miks mitte luua ka unistuste töökoht,“  sõnas Tartu Loomemajanduskeskuse juht Raul Oreškin.

Ideebörsi modereerib Hannes Lents, mentoritena tegutsevad Tartu Loomemajanduskeskuse ettevõtluskonsultandid. Registreerumine: http://ettevotlus.tartu.ee/koolitused. Osalemine on tasuta.

Tallinnas korraldab päev varem, 4. oktoobril ideebörsi Start Ettevõtluse Toetamise ja Krediidi Haldamise Sihtasutus. Täpsem info: http://www.esa.ee/start.