Individuaalkohtumised Norra, Taani välisesindajaga

26. august, 2013

ICCICC Eesti annab teada, et meie Norra ning Taani välisesindaja on valmis töösse võtma tellimusi eksportivatelt Eesti ettevõtetelt, kes on huvitatud välispartneri otsingu teenusest Norras ja/või Taanis.

Kohtumisest osavõtmiseks tuleb osalejal eelnevalt täita eksportiva ettevõtte profiil! Profiili vormi saadame Teile, kui end kohtumisele registreerite! Ilma eksportiva ettevõtte profiilita ei ole võimalik kohtumisest osa võtta! Kohtumisele ootame osalema Teie ettevõtte võtmeisikut. Peale välisesindajaga kohtumist arutatakse teie potentsiaali sisenemaks valitud turule. Kui välisesindaja leiab, et teil on eeldusi selleks, siis teeme pakkumuse lepingu sõlmimiseks. Tegemist on tasulise teenusega!

Individuaalkohtumised välisesindajaga toimuvad Skype vahendusel 3. ning 6. septembril ICC Eesti asukohas, Tammsaare Ärikeskuses, A.H. Tammsaare tee 47. Kohtumised on ICC Eesti liikmetele tasuta, mitteliikmetele 30 EUR (lisandub käibemaks).
.
Osalemissoovist palume teada anda koheselt e-maili aadressile icc@icc-estonia.ee ja me võtame Teiega täpse kohtumise aja suhtes ühendust. Viimane hetk registreerimiseks on 28. august 2013!

ICC Eesti on rahvusvahelise äri juhtorganisatsiooni ICC WBO rahvuslik komitee. ICC Eesti tegevus on suunatud rahvusvahelise äri osalistele. Kui meie teavitus ei ole Teile asjakohane, siis palun vastake märkides kirja pealkirjaks REMOVE!