Innovatsiooniideede konkurss IF… Tallinn

19. aprill, 2011

alt19.aprillil kuulutab Eesti Disainerite Liit koostöös 6 Euroopa linnaga välja IF…Tallinn innovatsiooniideede konkursi. IF… Tallinn sisu on Innovatsioon ja disain.

IF… Tallinn eesmärk on innovatiivsus disaini kaudu nähtavaks teha ning võimaldada loovatel ja leidlikel oma ideid avalikkusele tutvustada ning ideede elluviimiseks rakendusvõimalusi leida. Märksõnad: uuenduslikkus, eristumine, kasutajakesksus, mobiilsus, sotsiaalne kaasatus, keskkonnasäästlikkus.Euroopa Innovatsioonifestival IF…on rahvusvaheline projekt, milles osaleb 6 Euroopa linna – Barcelona | Milano | Kortrijk | Lisboa | Vilnius | Tallinn. Iga linn vastutab innovatsioonifestivali läbiviimise eest oma regioonis.

Esimene IF…festival toimus 2009.a. Barcelonas, 7-14.mail 2011 viiakse festival läbi Vilniuses. Tallinnas toimub innovatsioonifestival IF… 16-25.septembril 2011 koostöös Disainiööga. Iga festival korraldab innovatsiooniideede konkursi. Tänaseks on 4 konkurssi juba toimunud ning auhinnaks Barcelona, Milaano, Kortrijk, Lissaboni parimate innovatsiooniideede autoriltele saab olema tasuta sõit Tallinna Innovatsioonifestivalile ning osavõtt 6 linna finalistide konkursist, kus võistlevad 6 regiooni ideed (3-5 parimat).

Tallinn IF… konkursi 3-5 võitjatööd osalevad rahvusvahelisel IF…finalistide konkursil ning nominentide töid eksponeeritakse Eesti Disaini Majas ja valikuliselt Eesti disaini- ja innovatsiooniajaloo näitusel Uutmoodi.

IF…Tallinn konkursitööde esitamise tähtaeg on 30.mai, 2011. Konkursi lõplikud võitjad kuulutatakse välja 22.septembril 2011, Tallinna Innovatsioonifestivalil IF…Peaauhinnaks on iPad. Konkurssi läbiviimist toetab Tallinna linna Ettevõtlusamet. Innovatsioonifestival IF… ja Disainiöö on Kultuuripealinn Tallinn 2011 ametlikus programmis.

Konkursi tingimused

Registreeru siit