Inseneride moeshow “Illusioon” juba homme

06. aprill, 2010
Kolmapäeval, 7. aprillil kell 19 algab TTÜ aulas inseneride moeshow “Illusioon”. Moeshowd korraldavad Tallinna Tehnikaülikool ja Tallinna Tehnikakõrgkool.
Moeshowl näeb üheksat kollektsiooni, mille autoriteks on Tallinna Tehnikakõrgkooli ja Tallinna Tehnikaülikooli moehuvilised üliõpilased. Igas kollektsioonis on 5-8 rõivakomplekti.

Parima valib välja väga auväärne žürii: Aldo Järvsoo (moekunstnik), Britt Samoson (ajakiri Mood), Diana Tuulik (Tallinna Tehnikakõrgkooli rõiva-ja tekstiiliteaduskond), Heidy Purga (Raadio 2 peatoimetaja), Kaja Paat (TTÜ keemia- ja materjalitehnoloogia teaduskond) ja Merje Rääbis (vabakutseline moekunstnik).

Võitja saab 5000-kroonise stipendiumi, töövarjupäeva koos moekunstnik Aldo Järvsooga ja fotosessiooni oma kollektsioonist. Lisaks tehakse võitjaga intervjuu, mis ilmub moeajakirjas Femme. Teine koht saab 2000-kroonise ja kolmas koht 1000-kroonise stipendiumi. Publiku lemmikule on kinkekott Make Up Store’ilt ning Reval Sporti ühe nädala kasutuskaart. Kõik osalejad saavad Goldenpointi kinkekaardi ja meigiajakirja.

Sigrid Västra TTÜ kultuuriklubist Ollalaa: „Kindlasti tasub tulla kohale ja lasta petta oma meeli illusioonidest moelaval ja järelpeol. Tulemas on meeliköitev show ning üllatused!“

TTÜ Kultuuriklubi Ollalaa on aastatel 2002, 2003, 2004 ja 2007 organiseerinud Tipikate Moeshowd. Tehnikakõrgkooli Üliõpilasesindus on eelnevatel aastatel korraldanud Mood TTK Moodi. Eelmisel aastal korraldati esmakordselt kahe organisatsiooni koostöös Inseneride Moeshow.

Lisainfo
www.kultuuriklubi.ee või inseneride_moeshow@googlegroups.com

Sigrid Västra, TTÜ Kultuuriklubi Ollalaa, +372 56665349, sigrid@kultuuriklubi.ee