“Internet of things” disainistuudio Designswarm asutaja Alexandra Deschamps-Sonsino (UK) astub üles 31. märtsil City Platzis toimuval Nutikonverentsil

28. veebruar, 2012

Viimasel kümnendil on miljonid inimesed ennast arvuti ja mobiili vahendusel internetti haakinud. See kommunikatsiooni revolutsioon on nüüd laienemas inimestelt objektidele. Võiks öelda, et internet koosneb inimestest ja asjadest. Nutikonverentsil räägibki Alexandra nutikatest interaktiivsetest toodetest ja nende poolt loodavatest hüvedest teemal “Internet of things – smart and connected”.

Kujutle, mis oleks kui kõik objektid maailmas omaksid kogu vajalikku informatsiooni optimaalseks funktsioneerimiseks,

 

Alexandra on sündinud Montrealis, kuid üles kasvanud hoopis Pariisis ja Lähis-Idas. Tema haridustee on seotud tööstusdisaini ja interaktsiooni disainiga. Alexandra spetsialiteediks on “internet of things”  – internetipõhiste ja veebiteenustega interaktsioonis olevate objektide võrgustik ning nende seosed tootedisainiga.

Jätnud seljataha töö Amsterdamis võrgustrateegia ja disaini valdkonnas, sai Alexandrast 2007 aastal üks Tinker London’i – nutikate toodete disainistuudio, kaasasutajaid. Stuudio keskendus toodete loomisele, mis on lüliks digitaalse ja füüsilise maailma vahel. London Tinker oli ka esimene Arduino platvormi levitaja UK-s, korraldades üle 50 workshopi ja pakkudes disaini- ja konsultatsiooniteenuseid klientidele kogu maailmas. 2011 jaanuaris asutas Alexandra “internet of things” disainistuudio Designswarm, töötades peamiselt klientidega, kes soovivad disainida nn uue põlvkonna ühendatud tooteid. Lisaks töötab Alexandra mitmete suurklientidega, keda huvitab kuidas seda valdkonda oma äris edukalt rakendada.

JCI Nutikonverents 2012: „Use it or lose it – ole nutikas!“ toimub 31. märtsil 2012 City Platzis (Tallinnas, Ülemistes). Kui kõigil asjadel on olemas omad piirid, siis igapäeva nutikustel ei ole otsa ega äärt, neid tuleb ainult juurde. Kuidas aga kõigi võimalustega toime tulla, milliseid nutikusi ja kuidas kasutada? Kuidas leida enda ja äri jaoks parimad lahendused? Konverents toob teieni päeva, mis on täis ainult nutikusi hommikust õhtuni. See on aktiivne ja sisutihe päev, kus kohtuvad säravad isiksused ja edukusele pühenduvad ettevõtted. Tule tutvu, kuula ja proovi ise. Meie konverents on nagu üks app, millega käivitada erinevaid nutitehnoloogiaid!

Rohkem infot konverentsi ja registreerimise kohta:

www.jci.ee/keko2012