Jagatud kogemused

19. september, 2009

Meis kõigis on peidus looja, kes tahab kujundada, visualiseerida ja kombineerida uueks seda, mida tajume igal hetkel enda sees ja enda ümber. Tuua sellesse maailma uus kild oma isiklikku reaalsust.

Loojaks olemine nõuab tänases ühiskonnas parajal määral julgust. Kõik meie ümber justkui suunab meid astuma juba kellegi teise poolt valmis tehtud raamidesse.

Eestis on hulk inimesi, kes on siiski otsustanud oma teed käima hakata ja loovad seeläbi igapäevaselt uueks seda maailma, milles me elame – läbi sõnade, pintslitõmmete, nõelapistete, helide, joonte ja maitsete.

Me oleme niivõrd harjunud defineerima maailma enda ümber läbi külmade materiaalsete väärtuste, et me ei pane neid inimesi sageli tähelegi. Ei teadvusta, kui palju vaesem oleks meie igapäevane elu ilma nende inimeste julguse ja andmisrõõmuta.

Oleme siia kokku kogunud rea tähelepanuväärseid lugusid inimestest,  kes elavad läbi loomingu, ning muudavad meie maailma värviliseks, kirjuks, lõhnavaks. Loodame, et need inspireerivad ka Sind ja julgustavad – ettevõtlus ei olegi nii raske!