Jõulueelne disainiturg Kellawärk kutsub osalema

04. oktoober, 2018

Tartu Loomemajanduskeskuse ja Disainimaja korraldatav jõuluturg Kellawärk toimub sellel aastal Sõbra majas ehk Tartu Üliõpilasmajas (Kalevi 24). Disainihuvilised on oodatud jõulukinke ostma 8. detsembril kell 11–17. 

Disainerid, kes soovivad Kellawärgile oma loomingut müüma tulla, on oodatud kandideerima kuni oktoobri lõpuni.

Kellawärgi projektijuht Hedviga Vei sõnul proovitakse ka sellel aastal mahutada disainiturule umbes 70 disainerit, mis teeb Kellawärgist suurima jõulueelse disainituru väljaspool Tallinna. „Tahame pakkuda külastajatele parimaid ostuelamusi, mistõttu valime osalema just need disainerid, kelle looming sobib hästi jõuluvana kingikotti,“ täpsustas Vei. 

Juba teist aastat toimub Kellawärk uutes ruumides, seekord Kalevi tänaval legendaarses Sõbra majas. „Kuna disainerite huvi Kellawärgi vastu on üha suurem ja meie oma pinnad loomemajanduskeskuses jäid väikeseks, siis viisime juba eelmisel aastal jõuluturu oma majadest välja. Otsisime mõnusa fiilinguga asukohta, mis asuks kesklinnas ning mahutaks piisavalt inimesi. Sõbra maja vastab neile kõigile tingimustele, nii et oleme väga põnevil, et saame jõuluturu sel korral seal korraldada,” kirjeldab projektijuht Hedviga Vei.

Disaineritel, kes soovivad jõuluturul osaleda, palutakse registreeruda hiljemalt 31. oktoobril siin: https://form.jotformeu.com/82402506261346

Eelmisel aastal toimus Kellawärk koostöös ärifestivaliga sTARTUp Day Turu tänava spordisaalis. Osales 70 disainerit ning mitu tuhat külastajat. Jõulueelne disainiturg Kellawärk toimub Tartus juba üheksanda aastat.