Eesti disaineri Kadri Kruus tooted on jõudnud Inglismaa high-end butiikidesse

17. mai, 2013

image002Eesti disaineri Kadri Kruus´i nahkkotid ja -vööd on nüüd saadaval ühes kuulsamas Londoni butiigiketis Wolf & Badger, kelle poed asuvad Londoni kõige prestiižemates piirkondades – Notting Hill´is ja Mayfair´s. Butiigikett on pälvinud tunnustust näiteks ajakirjalt Vogue, kes nimetas neid üheks parimaks butiigiketiks Suurbritannias. Samuti on disaineri tooted müügil Wolf&Badgeri online poes (www.wolfandbadger.com). 

Kadri Kruusi aksessuaarid on funktsionaalsed ning isikupärased. Lihtsad vormid ja kvaliteetsed materjalid on miksitud käsitöölike elementidega. 

Väljapandud kollektsiooni kehastab tänapäeva tegusa või jõulise naise iseloomu ning disaineri loomingus kohtuvad kaasaegne funktsionaalne disain ning vanad käsitöötraditsioonid. Esemed toodetakse Eestis. 

Eile õhtul korraldas Wolf&Badger uutele disaineritele avamispeo, kus olid kohal Londoni butiigipoodide esindajad, sisseostjad, press, moevaldkonna äriinimesed ja fashionistad. Kadri Kruus kollketsioon pakkus kõneainet paljudele külalistele.

Hiljuti pälvis Kadri looming tunnustust Londoni moenädala raames, kus ta oli üks neljast Eestit esindavast disainerist, kelle väljapanek võitis International Fashion Showcase’i (IFS) peaauhinna. Nimetatud väljapanek initsieeriti Londoni saatkonna kultuurinõuniku poolt ja selle teostamist toetas EV Kultuuriministeerium ja EV Välisministeerium. Väljapaneku teostamist juhtis Eesti Disainikeskus.

Samuti valiti Kadri Kruusi bränd esindama Euroopat Hiina loometööstuse messil ICIF (International Cultural Industries Fair) Shenzhenis, mis on ainuke rahvusvaheline ja integreeritud kultuurivaldkonna mess Hiinas ning ühtlasi tunnistatud riigi parimaks kultuurimessiks. Kadri osalemist messil toetavad EV Kultuuriministeerium, Eesti Disainikeskus, EV Välisministeerium ja Tallinna Loomeinkubaator.

Kadri Kruus on teine eestlasest disainer, kelle kollektsioon on saadaval olnud Wolf&Badgeris. Enne teda oli disainer Kriss Sooniku kollektsioon müügil Londoni kuulsas butiigiketis.

Pildid manuses Wolf&Badger butiigist ja Kadri Kruus kollektsiooni väljapanekust Wolf&Badger´is.

Kollektsiooniga saab tutvuda lähemalt siit lingilt: https://www.wolfandbadger.com/shop/designers/kk