„Kahe tolli oksjoni“ töid tutvustatakse infotunnis ja näitusel

13. märts, 2012

lmk-logoTäna, 13. märtsil kell 15−18 ja homme, 14. märtsil kell 12−18 on Tartu loomemajanduskeskuse vastrenoveeritud hoones Kalevi 17 avatud Eesti esimese miniatuurkunsti oksjoni tööde näitus. 13. märtsil kell 17−18 toimub samas ka infotund, kus kunstiekspert Indrek Grigor räägib igast teosest lähemalt.
Oksjonitöödega on võimalik tutvuda ka kodulehel http://www.lmk.ee/2x2x2.

Eesti esimene miniatuurkunsti oksjon „Kahe tolli oksjon“ toimub 15. märtsil algusega kell 18 Kalevi 17s, kus on enampakkumisel viiskümmend miniatuurset kunstiteost kolmekümne seitsmelt kunstnikult.

Korraldajad paluvad nii infotundi kui ka oksjonile registreeruda aadressil poimkama@gmail.com. Registreerumiseks ja kataloogiga tutvumiseks palutakse oksjonile tulla pool tundi varem.

Iga teose alghinnaks on 10 eurot. Oksjon kestab koos vaheajaga umbes kolm tundi ja selle viib läbi kunstiekspert Georg Poslawski.

„Kahe tolli oksjonile“, mida korraldavad Tartu Loomemajanduskeskus ja Tartu Kunstnike Liit, esitas 70 kunstnikku ligi 400 teost. Oksjonitööd valis välja kunstiekspertidest koosnev komisjon koosseisus Indrek Grigor, Markus Toompere , Rauno Thomas Moss, Külli Hansen, Põim Kama ja Liina Raus.
http://www.lmk.ee/kakstolli.