Käimas on disainikonkurss NORR11

16. august, 2012

Skandinaavia disainmööbli ja sisustuskaupade müügiga tegelev rahvusvaheline ettevõte NORR11 kuulutab välja sisustustoodete konkursi kõigile disaineritele ja disainihuvilistele. Konkursti tähtaeg on 5. september!Disainioo_logo12

Osalejatelt oodatakse töid järgmistes valdkondades: tekstiilist sisustuselemendid, elutoa mööbel (v.a. pehme mööbel), valgusti või valgustiseeria.

Peapreemia väärilise töö võtab NORR11 lepingu alusel oma kaubamärgi all tootmisse ja jaemüüki üle maailma. Lisaks saab võidutöö autor võimaluse soetada endale 500€ väärtuses tooteid NORR11 praegusest kollektsioonist (vt. www.norr11.com). Teise ja kolmanda koha autoreid tunnustatakse samuti meenetega NORR11 kollektsioonist. Konkursi korraldaja jätab endale õiguse peaauhinda mitte välja kuulutada, kui zürii hinnangul sobivat tööd ei laekunud.

Selgitatakse välja ka rahva lemmik. Jälgida saab hääletust Facebookis www.facebook.com/NORR11Tallinn

Konkurss algab väljakuulutamise hetkest ja viiakse läbi kahes etapis: kuni 5. septembrini oodatakse kavandeid digitaalselt, pdf. formaadis, aadressile: edvard@norr11.com Nende hulgast valib zürii esimeses voorus ca 15 parimat, kellel palutakse viimistleda ja vormistada tööd A2 (landscape) suurusele tugevale alusele, eksponeerimiseks NORR11 salongis ja Rotermanni aatriumis. Vajadusel võib valmistada ka maketi või prototüübi.

Teise etapi tähtaeg: hiljemalt 14. september peavad lõplikult vormistatud tööd olema toimetatud kohale NORR11 salongi.

Tööde esitlemine, finalistide näituse avamine ja võitja pidulik väljakuulutamine toimub Disainöö 2012 programmi raames 20.septembril NORR11 ruumides (Rotermanni kvartal).

Võistluse zürii koosneb NORR11 disainerist ja juhatuse esimehest ning lisaks ka Tallinna showroomi esindajast ja EDL poolt esitatud liikmest.

Täiendavatele küsimustele vastab Edvard Mihkelsaar: edvard@norr11.com

EDL poolt konkursi assistent Tõnis Vellama: tonis@seos.ee