Käivitus konkurss Silmapaistev Noor Eestlane

04. juuni, 2014

toyp headerTOYP ehk Silmapaistev Noor Eestlane on programm, mille raames tunnustatakse noori inimesi, kes paistavad silma märkimisväärsete tulemustega oma tegevusalal ning kes algatavad positiivseid muutusi.2014. konkursile saab kandidaate esitada 15. juunini.

2014. aastal tunnustame Silmapaistvaid Noori Eestlasi juba 16. korda. 2013. aastal tunnistati laureaatideks teadlane Dan Bogdanov, Transferwise asutajad Taavet Hinrikus ja Kristo Käärmann ning arhitekt Andrus Kõresaar. Maailmas on TOYP programm üks organisatsiooni Junior Chamber International (JCI) vanemaid ja hinnatumaid programme, mille ajalugu ulatub 1930. aastatesse.

Kandidaate võivad esitada nii üksikisikud kui ka erinevad ühendused ja organisatsioonid. Kandidaadi esitamiseks tuleb täita vastav ankeet: http://bit.ly/1kKL1T4. Ankeete saab esitada kuni 15. juunini. Seega kutsungi üles ka teie organisatsiooni esitama oma kandidaati!

Nominentide selgumise järel edastatakse ankeedid žüriile, kes hindab nominente vastavalt hindamisreeglitele. Žürii koosseis on igal aastal erinev. Žürii otsuse järel toimub laureaatide tunnustamine traditsiooniliselt Eesti Ettevõtlike Noorte Koja Aastakonverentsi raames septembrikuu lõpus, mida on kaks aastat üle kandud ka ERR.

LISAINFO: www.jci.ee/TOYP / www.facebook.com/TOYPEstonia