Käivitus konkurss „Tunnusta ettevõtluse edendajat 2011”

11. aprill, 2011

altTänasest oodatakse kandidaate juba kuuendat aastat toimuvale konkursile „Tunnusta ettevõtluse edendajat”, mille eesmärk on välja selgitada, tunnustada ja üldsusele tutvustada Eesti parimaid ettevõtlust edendavaid algatusi.

Konkursile oodatakse algatusi ja projekte, mis toetavad ettevõtlikkuse edendamist, ettevõtluskeskkonna parandamist, oskustesse ja innovatsiooni investeerimist, ettevõtluse rahvusvahelistumise toetamist ning vastutustundliku ja kaasava ettevõtluse arendamist.

Kandideerima oodatakse kõiki valitsus- ja omavalitsusasutusi koos allasutustega, ettevõtluse tugiorganisatsioone, haridus- ja noorteorganisatsioone ning kõiki teisi institutsioone, sihtasutusi ja mittetulundusühendusi. Era- ja kolmandast sektorist saavad osaleda ainult need algatused, mille puhul on toimunud koostöö avaliku sektoriga.

„Tunnusta ettevõtluse edendajat” on ühtlasi eelvooruks üleeuroopalisele konkursile „Euroopa ettevõtlusauhinnad 2012”, kuhu saadetakse Eestit esindama kuni kaks parimat projekti.

Varasematel aastatel on Eesti eelvooru võitnud teiste seas näiteks veebikeskkond TestMarket.eu, Äriregistri Ettevõtjaportaal ning ettevõtluskonkurss „Ajujaht”.

Rohkem infot konkursitingimuste kohta leiab siit: http://www.mkm.ee/euroopa-ettevotlusauhinnad/.