Kalle HT uus moekollektsioon otsib filmikaamera abil „Inimest vutlaris“

14. märts, 2013

photo marko juhani. exte model managementEesti meestemoe bränd Kalle HT tutvustab 15. märtsil oma uut 2013. aasta sügis-talvist kollektsiooni „Inimene vutlaris“. Värske kollektsiooni tutvustus jõuab moehuvilisteni läbi kunstilise lühifilmi, mis on inspireeritud Anton Tšehhovi jutustuse „Inimene vutlaris“ ainest.

 

Seekordne kollektsiooni esitlus ei ole tüüpiline catwalk-show, vaid inspireeriv moefilm uuest kollektsioonist. Tegu ei ole moeetenduse videoga, vaid kunstilise lühifilmiga, mille stsenaariumi koostamisel on arvestatud, et filmi tegelastel seljas olevad Kalle HT uue kollektsiooni rõivad tuleks efektselt esile.

„Inimene vutlaris“ räägib mehest, tema kehastustest, meelelistest seisunditest, võitudest ja kaotustest väljendades neid läbi tema nelja teadvuse. „Lugu on enese ja oma “vutlari” leidmisest, milleks saab olema Kalle HT “vutlar” kui kollektsioon,“ kommenteerib filmi Kalle HT disainer Kalle Aasamäe. Film on valminud režissöör Ingrid Roose stsenaariumi järgi Cuba Films stuudios.

Nii nagu film, kajastab ka uus kollektsioon inimese eneseotsinguid ja meeltemaailma.  Kollektsioon koosneb 16 esemest: mantlid, püksid, triiksärgid ning pintsakud. Riided on eelkõige suunatud mehele, kes hindab kerget mängulisust, sest kuigi värvigamma on rahulik, toob ta päevapilti erksaid kontraste. Kasutatud materjalid on villasegused ning puuvillased kangad.

Filmi ja kollektsiooni esitlust toetavad Cuba Films, Nordic Hotel Forum, SAKU, ETV, restoran Kaerajaan, Butterfly Lounge, Scheckmann, Xenia Joost, TLÜ Balti Filmi- ja Meediakool, Beatrice Mass Modelnet, Widescreens Studios, Herzog Helistuudio, North Star Rental, CINEMATOGRAPHY, Saksavalgus, Cinerama, Fookuspookus.

Esitlus toimub reedel 15. märtsil kell 19.00 Nordic Hotel Forum konverentsikeskuses.

Kalle HT on eeskätt meestemoele keskendunud Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Kalle HT disainer on Kalle Aasamäe, kes on töötanud ja esitlenud oma kollektsioone nii Eestis, Venemaal kui ka Lätis. Kalle HT bränd on mõeldud mehele, kes hindab mugavat, kvaliteetset ja detailides omanäolist riietust.