Loov mõtleja ja ettevõtlik kirjutaja

28. august, 2010
… loova mõtte ja sulega on võimalik tulla konverentsipäevale kolmel disainjuhtimisest põhjalikumalt huvitatul

Kui oled terava sulega blogija ja loov kirjutaja veebiavarustes ning tahaksid rohkem teada disainjuhtimise kohta, oled oodatud mõtteid kirjutama ja ajalugu jäädvustama disainjuhtimisest konverentsipäeval, 24. septembril oma veebilehel, blogis, Facebookis ning Twitteris.

Kolmele kirjutajale, kes soovivad ka konverentsipäeval omi mõtteid jagada ja disainjuhtimisest ettevõtluses targemaks saada, serveerime tasuta pääsmeid konverentsile ja kogu programmi.

Ootame Sinu mõtteid meie Facebooki voos disainjuhtimise [teema] all teemal, mis on disainjuhtimine ja kuidas Eesti ettevõtjaile sellest maksimaalselt lisaväärtust luua õnnestuks hiljemalt 23. septembriks Facebooki Loov Eesti lehe.

Esimesi mõtteid saad koguda siit ja loovust otsida Loov Eesti alustavast [virtuaalse raamatukogu soovitustest] või internetist.

Tingimuseks, lisaks võimalusele iseenda kirjutist hinnata valime kolm parimat välja Facebookis antud “Meeldib” hinnangute arvu alusel hiljemalt 23. septembri keskööl tehtud hinnangute arvu põhjal.