Kandideeri Euroopa kultuuri ja loovuse innovatsiooniauhinnale

26. mai, 2015

N.I.C.E. on Euroopa kultuuri ja loovuse innovatsiooniauhind. Selle aasta teema on maailma suurimate probleemide lahendamine innovatsiooni abil.

2015. aasta auhind kutsub kultuuri- ja loomesektorit esitama üllatavaid ja eksperimentaalseid lahendusi rasketele globaalsetele probleemidele erilise, kuid mitte ainsa rõhuga digitaalsele innovatsioonile.

Oma ideid võivad esitada nii eraisikud kui ka organisatsioonid ja ettevõtted, mittetulundusühingud ja initsiatiivid ja ka üksikud uuringute läbiviijad ja uuringuorganisatsioonid.
Esitada võib projekte, mis on juba läbi viidud või ellu viidud poliitikaid ning teisi innovatiivseid tegevusi,mis pole vanemad kui kolm aastat, samuti plaanis olevaid uuringuid või projekte.

15 projekti nomineeritakse auhinnale juulis 2015 ja neid esitletakse N.I.C.E. näituse avamisel 22. septembril Saksamaal, essenis. Zhürii valb välja 4 võitjat intervjeerides finaliste 22. septembril.
Auhinnatseremoonia toimub 23. septembril. Auhinnafond on 20000 eurot ning selle jagunemise nelja võitja vahel otsustab zhürii. Eriauhind antakse parimale digitaalsele innovatsioonile.
Avalduste esitamise tähtaeg on 1. juuli.

Vaata lähemalt SIIT