Kandideeri kultuuri- ja turismi ühendavasse projekti Off the Beaten Track

23. märts, 2023
Kui Sind huvitab, kuidas kultuuri ja turismi koostöös paremaid tulemusi saavutada ning soovid saada kontakte ja inspiratsiooni ägedatelt turismiuuendajatelt kogu Euroopast, siis tule ja kandideeri Off-the-beatentrack Akadeemiasse. Osalema oodatakse naisi turismi ja kultuuri valdkonnast vanuses 30+.

Akadeemia esimene üritus Eestis, töötuba, kus otsitakse uusi lahendusi turismivaldkonna väljakutsetele, toimub 5. aprillil  kell 12-17 Pärnus, Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatoris (TÜ Pärnu Kolledzi majas, Ringi 35)

Lisaks kohalikele töötubadele koosneb akadeemia igale osalejale kohandatud koolitusestveebiseminaridest, valitud ideede Euroopa mentorprogrammist ning häkatonist (Hack For Stay) – kõik see toimub naisettevõtjate kogukonnas  ja  turismiuuendajate inspireerival toetusel.

Ootame Sinu vastust enne  28. märtsi  ja loodame, et võtad osa kogu programmist! 
Programm on inglise keeles ja kulmineerub kolme meeskonna esindajate lähetamisega üleeuroopalisele kohtumisele Materasse (Itaalia), oktoobris 2023.

REGISTREERU SIIN

Pane end kirja  ka meie suhtluskeskkonda ja tutvusta ennast  https://www.offthebt.eu/register/
 

Tuues kokku loomemajanduse, kultuuri ja turismi ning kasutades disainmõtlemise metoodikat, oleme võtnud eesmärgiks tugevdada nende täiskasvanud naiste (30+ aastat) tööalast konkurentsivõimet, kellel on oht kaotada või kes on kaotanud töö ja sissetulekud Covid-19 pandeemia tagajärjel. Panustame suhete loomisele eri riikide naiste vahel, soodustame informaalset õppimist,  pakume mentoreid, tõstame digipädevust, et  võimaldada ebasoodsamas olukorras olevatel naistel paremini toime tulla  elu ja töö ühendamisega ning motiveerida neid osalema säästvas arengus.