Kandideeri NDPC ristinnovatsiooni bootcampi

31. jaanuar, 2023

Sel aastal toob #NDPCbootcamp kokku 10 praktikut kultuuri- ja loomesektorist ja 10 praktikut teistest sektoritest, et vahetada kogemusi sektorite vahel ja parandada koostööoskusi. Meie eesmärk on, et bootcamp oleks uute perspektiivide ja koostööinnovatsioonide seemneks veel kaua pärast üritust.

Millal ja kus?

31.05. – 4.06.2023.
Līgatne, Läti
Miks?

Teiste sektorite uurimine võib anda väärtuslikke teadmisi uute ideede genereerimiseks projektide, vormide, toodete, teenuste, protsesside ja muu kohta. Oma sektorist kaugemale vaadates võib leida uusi impulsse, mis võivad edendada innovatsiooni ja kasvu kõigi asjaosaliste jaoks – nii individuaalsel kui ka ühiskondlikul tasandil.

Sa peaksid kandideerima, kui sa oled:

  • oled huvitatud uute teadmiste ja inspiratsiooni saamisest loovate ristinnovatsioonide kohta*;
  • soovid õppida, kuidas luua uusi valdkondadevahelise koostöö vorme;
  • Oled põnevil, et luua sidemeid sarnaste huvidega kolleegidega.

Tulevane bootcamp on suunatud vastastikusele õppimisele, vahetusele, võrgustike loomisele, inspiratsioonile ja koostööle. Olge valmis uuendustegevusega seotud ekspertide sisenditeks, vastastikuse õppimise ja praktilise koostööks reaalsete probleemide lahendamisel.

Vaadake kokkuvõtet kõige esimesest #NDPCbootcampist, mis keskendus loomeettevõtlusele ja toimus eelmisel aastal. Osalejad on teile (kui tulevastele osalejatele) isegi sõnumi ette valmistanud.

Kulud

NDPC pakub majutust, toitlustust, juhendamist, sisu ja Bootcampi jaoks vajalikku varustust. Valitud osalejad peavad ise katma oma reisikulud Riiga ja tagasi.

Kui soovite osaleda, kuid teie praegune rahaline olukord ei võimalda seda, võite taotleda ka Bootcampide reisitoetust (4 vaba kohta, täpsemad juhised leiate taotlusvormilt).

Kes saavad taotleda?

Loomemajanduse praktikud JA praktikud teistest sektoritest Taanist, Eestist, Soomest, Saksamaalt, Islandilt, Lätist, Leedust, Norrast, Poolast, Rootsist ja Taanist. Loodame suurele mitmekesisusele ja paljudele erinevatele vaatenurkadele.

Kuigi me ei eelda, edocs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScZ_igYZoIz_heolURQxYC3-8HKj1FxaXmydYXMDfO8DL71Kg/viewform(avaneb uues sakis)t teil oleks varasemat kogemust loomingulise ristinnovatsiooni valdkonnas, on selgelt väljendatud huvi ja motivatsioon väga teretulnud.

 

Vaata lähemalt