Karl Annus: Minu jaoks on kõik ettevõtluses uus

23. august, 2012

karl_annus

“PESAs osalemine annab palju teadmisi, mis jäävad väljapoole minu erialast kompetentsi. Iganädalased kodutööd sunnivad mõtlema asjadele millele ma prille meisterdades muidu ei mõtleks, kuid mis on väga olulised selleks, et oma ettevõtet normaalselt käima saada,” arvab puidust prilliraamide disainiga tuntust kogunud Karl Annus.  Loe edasi »

 

Minu jaoks on kõik ettevõtluses uus, aga seni pole veel väga millegagi hätta jäänud. Paljud asjad on rasked ja keerulised, kuid tuleb lihtsalt otsast pihta hakata ja need asjad samm-sammult ära teha. Üsna raske ja aeganõudev oli äriplaani kirjutamine. Palju lihtsam oleks olnud palgata profesionaal, kes teeb selle palju kiiremini ja palju parema, kuid ma tahtsin selle ise ette võtta. Lõpuks sain ta valmis ning taotlesin sellega edukalt ka EASi starditoetust.

Loov Eesti kutsub alustavaid loomeettevõtjaid liituma Eesti esimese virtuaalse tootearenduskeskkonnaga PESA, kus Eesti juhtivate konsultantide abil aidatakse ideest vormida läbilöögivõimeline toode. Esimene lend lõpetas programmi sellel kevadel ning avaldusi 2012 sügisel startivasse programmi ootame 5. septembrini.

Uuri lisa siit